Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap feküdtünk le először a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap feküdtünk le először a barátommal, használtunk óvszert és igazából hamar abba is hagytuk mert nagyon fájt. Ma reggel viszont nagyon rosszul voltam, hánytam is. Szerintetek ez véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés
(értelmes válaszokat,ha kérhetem) L/17
2011. szept. 12. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A hányáson kívül milyen tüneteid voltak?
2011. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eléggé fáradtnak éreztem magam és fájt a hasam.
2011. szept. 12. 15:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aludtál eleget? Egyébként a hasad azért is fájhatott, mert mint írtad, fájdalmas volt a szex.
2011. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha használtatok óvszert, és nem szakadt el, akkor nem hinném, hogy teherbe estél volna.
2011. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Olyan 5-6 órát aludhattam,lehet azért éreztem magam fáradtabbnak.
2011. szept. 12. 15:48
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ez lehet az oka. Nem pihented ki magad. Terhes nem lehetsz szerintem, mert védekeztetek. Ha meg el se élvezett, akkor nincs gond. Mármint nem terhesség az oka.
2011. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
27%
Szerintem csak véletlen egybeesés mert a volt abarátnőmnek is voltak hasonló tünetei az elő sex után. Ő is nagyon fáradt volt másnap mert 6 órát aludt de este nagyon elfáradt ;) 16/F
2011. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Szexelj minél többet és egyre nagyobb farkakat használj, mert azok beedzenek. Ez egy biztos módszer, hogy túllépj a kezdeti nehézségeken, amik fájdalmasak.
2011. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhességet már csak azért zárnám ki, mert a megfoganáshoz 12 nap kell, ha jól tudom. Szóval annak még csak a tünetei is ki vannak zárva... De nyugi semmi bajod nincs kipihened magad és már kutya bajod se lesz ;)
2011. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes,még nem!Terhességről a beágyazódás utántól beszélünk,ami kb. 7-10 nap,de lehet több is. A terhességi tünetekért a beágyazódás után termelődő hcg hormon okolható.Vagyis,addig nem a terhesség miatt hánysz!Hogy terhes leszel-e,az pedig a védekezés milyenségétől függ.Ha nem volt gond az óvszerrel,akkor nem lesz gond a babával sem.
2011. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!