Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettát váltottam, eddig Yadine-t szedtem de nem vált be és Mercilont írt fel a doki. Most fogyott el az első havi adag. Ma kellett volna megjönnie de semmi. Félek a terhességtől is. Gyógyszerváltásnál lehetséges, hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 20:06
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Ha a Yadine után rögtön elkezdted szedni, úgy értem h a 7 napos szünet után a Mercilonnal kezdted akkor nem.

Ha tartottál 1 hónap szünetet, és a menstruációd első napján kezdted el, akkor sem.

Ha a 2,3,4,5-nap, akkor 1 hét alatt fejti ki a hatását.

Egyébként a Mercilonban vmivel több hormon van, úgyh lehet azért nem a megszokott időben jön.

De a 7 napos szüneten belül bármikor megjöhet, úgyh ne parázz, mert az is késleltetheti!

Remélem segítettem!

2011. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!