Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Novaring hüvelygyűrű mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novaring hüvelygyűrű mennyire megbízható fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Természetesen arra az esetre vagyok kíváncsi ha az ember mindig pontosan az előírásoknak megfelelően használja. Nekem a szájon át szedhető hormonkészítményektől nagyon fájt a fejem, és ezt ajánlotta a doki. Ez tényleg jobb?
2011. szept. 15. 22:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:D Sokat segitettetek. Ha azt irtam volna hogy segitseg, a baratom feltolta a farkaval a gyurut a mehembe, mit csinaljak, akkor biztos bobeszedubbek lettetek volna:D Lehet ki is probalom:D
2011. szept. 16. 08:17
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Az én dokim azt mondta, hogy a hatásfoka picivel rosszabb, mint a szájon át szedhető tabiké. Viszont jobban hajlamosít a fertőzésekre.

Egyébként ha szájon át szedhetőktől fájt a fejed, lehet, hogy ettől is fog.

2011. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na remek. Ezeket nekem nem mondta a doki. Pedig fizettem neki:D Mondjuk van benne valami, hogy jobban hajlamosíthat a fertőzésekre, hiszen fenn van 3 hétig egy idegen tárgy a testemben. Fejfájás remélem nem lesz, mert direkt ez miatt kértem mást:( Azt mondta hogy ez kevésbé terheli meg a szervezetet mint a szájon át szedhető. Tök jó, hogy ahány orvos annyi tanács:) Köszönöm, hogy válaszoltál:)
2011. szept. 16. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne ess kétségbe. Így is elég megbízható megoldás egyébként, csak állítólag a tabi hatékonyabb. De azért annyira lényeges különbség nincsen. Ha rendesen használod, akkor elég nagy eséllyel nem esel teherbe:)
2011. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a doki, hogy ugyanaz, mint a tabletta csak kicsivel alacsonyabb a hormontartalma.

Nekem egy éve tökéletesen beválik, nincs hízás, libidó egekben+ nedvesít. :)

20/L

2011. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, igen. A libidó volt a másik gondom a tablettával:) Remélem ez majd nem öli ki belőlem a vágyat:)
2011. szept. 18. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!