Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle tabit mensi után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle tabit mensi után kezdtem szedni, lehet valami gond?

Figyelt kérdés
Ugyanis kb. 13 napig volt menstruációm, ami sokkal előbb is jött meg mint szokott. (Az orvos szerint idegi alapon lehetett...) Felírta a tablettát és elkezdtem még aznap szedi, egy vagy két nappal az utolsó vérzésem után, lehet gond?
2011. szept. 18. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlót a menstruáció első napján szokták elkezdeni szedni. Ezt nem mondta az orvos? Mit mondott, mikor kezd el szedni? Egyébként nem hinném hogy gond lenne, csak így a terhesség ellen nem fog védeni az első hónapban, de úgy látom, nem is arra akarod használni.
2011. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az orvos nem mondott semmit róla... :S Anyum mondta, hogy nyugodtan kezdjem el szedni, de azért... Amúgy védekezésre akarom használni. Szóval így egy hónap? :S
2011. szept. 18. 20:17
 3/6 Dilettáns döggomba ***** válasza:
A tájékoztató fecni nem azért van, hogy ne zörögjön a tabletta a dobozban. u_u"
2011. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
No nem mondod... :O Minimum kétszer elolvastam... Bocs, hogy mertem kérdezni... -.- És köszönöm a kielégítő válaszod.
2011. szept. 18. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a menstruáció első napján kezdtem el szedni ugyanezt a gyógyszert. De az orvos így is figyelmeztetett, hogy az első hónapban használjunk óvszert is, fő a biztonság. Szóval védekezzetek a következő levél gyógyszerig. Szerintem nem lesz gond, hogy így kezdted el, csak védekezzetek az első hónapban.
2011. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2011. szept. 19. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!