Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan származnak a neten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan származnak a neten vásárolható fogamzásgátlók?

Figyelt kérdés

Az ismertekre gondolok, fele áron. Állítólag külföldről - ahol ingyenes. Valaki hallott erről részletesebben?

Köszi


2011. szept. 22. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Venni szeretnél?
2011. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen. Sokallom a tabik árát, ha normál, eredeti tabikat árulnak nem vagyok agam ellensége.
2011. szept. 22. 12:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A nagy részük hamisitvány. Szerinted hol olyan hülyék, hogy ingyen áruljanak küldöldön fogamzásgátlót? Bingó, sehol. Jobb esetben olcsó alapanyagból hamisitják, rosszabb esetben soha nem látottak hormont azok a tabletták. Szóval védeni nem fognak, még lehet jól meg is szivod. Internetről gyógyszert venni, a sarki diler modern változata. Én a helyedben nem vennék. Ahogy olvastam itt kb. 15oo forint egy hónapra a bolti tabi? Az neked sok? Hááát nem tudom.
2011. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Állítólag külföldről - ahol ingyenes" - aham, ez komoly forrásmegjelölés.

Azt még megértem, hogy valaki elhiszi, hogy a parfümök, amiket kéz alatt vesz, eredetiek, meg kamionról leesett darabok. Az is totál kamu, mert azok mindegyike hamisítvány, de legalább sok baja nem lesz tőlük. De a gyógyszer az egy nagyon veszélyes termék, nem olyan, mint egy hamis márkajelzéses cipő, vagy parfüm.

Elég vesztes és veszélyes hozzáállás, ha neten vásárolsz gyógyszert. A gyógyszer rohadt veszélyes dolog, ha hat azért, ha nem hat azért.

A legjobb, ami történhet veled, hogy nincs bennük hatóanyag, a legrosszabb meg egy mérgezés.

A gyógyszertár azért van, hogy ott vedd a gyógyszeredet, szakképzett gyógyszerésztől, receptre, nem vaktában.

Aki olyan buta, hogy neten fogamzásgátlót vagy potencianövelőt vesz, az nem sok jóra számíthat az életben.

2011. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Angliában éltem hosszabb ideig - 100%ig ingyenes a fogamzásgátló. Ha jól tudom északi szomszédainknál is és a fejlett országok nagy részében.

Olyan hozzászólókat várnék, akik tudják, miről beszélnek.

2011. szept. 22. 12:34
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ja támogasd csak a drogdílereket és vállald a rizikót, hogy jobb esetben nem hat, rosszabb esetben meg árt....van olcsó fogamzásgátló a patikában is, beszéld meg az orvosoddal, hogy írjon olcsóbb szert



mit használsz amúgy?

2011. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy éltél Angliában, de hidd el, nem az ottani ingyenes fogamzásgátlókat adják el a neten, hanem egy török, kínai, egyiptomi vagy kitudja milyen gyógyszerkotyvasztó üzem hamis gyógyszereit. A legjobb, ami történhet veled, hogy nincs benne hatóanyag.

Az a pár ezer forint havonta nem olyan sok, a hormontartalmú gyógyszereknél én csak olyanban bíznék meg, amit egy gyógyszerész kezéből vettem át. Rohadt dolgokat tud ám okozni egy nem megfelelő, vagy hamis gyógyszer. Esetleg évek múlva, egy szép daganat, leukémia, hormonzavar.

Annyi olcsó gyógyszer van a magyar patikákban, nem hiszem, hogy rá lenne bárki szorulva egy hamis szerre. Főleg, ha Angliában éltél sokáig, akkor pénzügyileg sem hiszem, hogy rosszul állsz. 2000 forintot havonta sokallsz? Komolyan?

2011. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
valószínűleg egy, vagy több humanoid lénytől.
2011. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Milyen kellene?
2011. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy ezek a neten kaphatóak honnan származnak, de én magamnak mindig külföldön szoktam venni, ahol recept nélkül is olcsóbb, mint Magyarországon. Attól, hogy itt járok orvoshoz, még nem áll szándékomban a dupláját fizetni, mikor megvehetem olcsóbban is egy külföldi gyógyszertárban.
2011. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!