Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszer fordított felvételén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszer fordított felvételénél is biztonságos a szex?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sokszor nem figyelem akció közbe, hogy hogy veszem fel az óvszert. Ha nem is a legörgetős részét húzom fel, akkor is fel tudom venni, tehát nem szoktam megfordítani, hanem úgy szeretkezünk. Így is biztonságos a dolog, vagy nem kell aggódnom?
2011. szept. 23. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

belülről nézve is ugyanolyan vastag mint kívülről.. :D

annyi, hogy a p*nazsírt a külső felére kenik

2011. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem nagyon látom át milyen módszerrel tudod fordítva felvenni. :S
2011. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Én se, szerintem elképesztően macerás fordítva felvenni... Hogy görgeted le?
2011. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha előtte nem használtad kifordítatlanul, akkor igen.
2011. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem görgettem, egyszerűen fogtam és lehúztam.

Egyszer volt olyan, hogy észrevettem, fordítva vettem fel, de azelőtt már volt a barátnőmben úgy a péniszem egy fél percig, majd utána megfordítottam és helyes irányba vettem fel. Ez nagyon para? Nagyon az elején voltunk az akciónak.

2011. szept. 23. 18:50
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Az óvszerek nem véletlenül vannak úgy kialakítva, hogy belül spermaölő, kívül pedig síkosított. Nem tudom, miért kell kockáztatni, és miért nem lehet arra figyelni, hogy rendeltetésszerűen használd. Nem azon az egy másodpercen múlik, amíg kikeresed, hogy melyik oldala melyik...
2011. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor nem gondoltam ilyenekre, szűz voltam és tudatlan. Segítséget várok, nem pedig lehordást.
2011. szept. 23. 18:53
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

"belül spermaölő, kívül pedig síkosított."

Ekkora marhaságot! Gondold már végig, hogy ha felgörgeted akkor mi történik!! A belső oldalát fordítod rá a külsejére, magyarán ugyanaz van kívül is mint belül!!!

Tehát tök mindegy hogy hogyan veszed fel, bár nekem még fordítva nem sikerült.

2011. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet pl h specnél az egyik felét kezelik pl ízesítéssel, vagy spermicid anyaggal és akkor számít, de máskülönben tutira ugyanolyan mindkét felülete és kifordítható is.
2011. szept. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
elképzelni nem tudom hogy hogy lehet fordítva felvenni...de lehet bennem van a hiba :D
2011. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!