Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szüzesség elvesztése után nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése után nem jött meg.! Egyik ismerősöm olvasta hogy első sex után nem jön meg? (válaszokat erre is )

Figyelt kérdés
Szeptember 3 án elveszítettem a szüzességem a barátommal ... és minden volt aminek kellet .. de most pedig már 2 hetet késik a havi baj :// és nem tudom mi lehet mert védekeztünk de amikor ugymond izgatott és nem tudom hogy most bedugta e vagy sem .. és akkor nem volt rajta gumi :/ szerintetek ötlet valami (másoktól hallottam hogy lehet azért késik mert jó volt a sex, vagy mert ideges vagyok hogy nem jött még meg ) :// segítség
2011. szept. 30. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Idegességtől késhet, nyugodj meg, vegyél tesztet...

Ha meg berakta a szerszámot gumi nélkül van /minimális/ esélye hogy terhes is lehetsz.

2011. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Megfogadom a tanácsot holnap elmegyek egy tetsztért! :)
2011. szept. 30. 19:03
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen.:) Ha pedig abban sem bízol, irány a nődoki..


F/16

2011. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Okés :)
2011. szept. 30. 19:10
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is egy kort írhatnál..


De amúgy igen stressz+izgalom késleltetheti, de ha nem állt még be a menstruáció akkor elméletben 18 napot késhet addig nincs baj,ha utána sem jön meg akkor venni kell tesztet...

2011. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Korom 14 Hát már elég régóta késik és nagyon félek és nem tudom mit csináljak ://
2011. szept. 30. 19:14
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

lehet túl fiatal vagy és nem állt még be rendesen.

de akkor dugnod se kéne.

2011. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

látom közben leírtad.

egyszerű, ne basszál 14 évesen.

2011. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
azért annyira ne lwgyél nyugodt mert lehetsz terhes is. Komolyan. Vegyél tesztet, vagy nődoki. Ha gáz van, akkor anyuddal megbeszélni minnél előbb. Ha meg nincs gáz, akkor tanulj belőle és védekezzetek rendesen, bár 14 évesen inkább még hanyagold a témát.
2011. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen még biztosan nem ált be .. Hát most ez volt egyenlőre az első és az utolsó hogy lefeküdtem vele mert nem tudom hogy most mi tévő legyek
2011. szept. 30. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!