Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló módszerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló módszereket tudtok ajánlani? Óvszer nemigen jöhet szóba.

Figyelt kérdés

A párommal eddig mindig óvszerrel védekeztünk. Durex Extra Safe-ben egyszerűen nem tudtam elélvezni, lelohadt szex közben, annyira nem éreztem semmit. Ultra thinnél is ugyanez a helyzet állt elő, Masculan és más márkájú ultra vékony óvszerekkel is próbáltuk. Ezekben nagy nehezen már el tudok élvezni, de még ebben is előfordul, hogy egyszerűen lelohad, vagy csak nem érzek semmit, nem tudok elélvezni, még 2 óra után sem(!). Szóval ez a lehetőség nem jöhet szóba, ezt belátta a párom is, aki nagyon rosszul érzi magát, ha nem sikerül elélveznem - afféle "női kudarcnak" éli meg.


Néhány napja szóba kerültek másféle fogamzásgátlási módszerek. Fogamzásgátló tablettát akar szedni (korábban már szedett Tri-regolt, van is még neki). Az elején leszögeztem, hogy semmi olyat nem engedek, hogy szedjen, ami kárt okoz neki. Óvszeren kívül szóba jöhet bármi (fogamzásgátló tabletták is, persze), ha nem károsítják őt.


2011. okt. 1. 11:36
 1/3 napietus ***** válasza:
100%

azt te nem tudod megítélni, hogy neki melyik gyógyszer a megfelelő. annyit tehet, hogy lelkiismeretes, jó orvoshoz fordul, aki alapos kivizsgálás után javasol neki gyógyszert. nekem pl. a lindynette bevált, de nem biztos, hogy neki is jó lenne, ezért van a vizsgálat. egyébként ez a legtutibb fogamzásgátló módszer, ha odafigyel az utasításokra (pl. figyelmesen elolvassa a betegtájékoztatót. triviális, de sokna ennyit sem tesznek meg), akkor nem lehet gond.


u.i.: ezt a "nem engedem szöveget" sztem felejtsd el. majd ha lesz gyereked, neki engedhetsz vagy nem engedhetsz dolgokat.

2011. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pesszárim,spirál,elkötés beszéljetek nőgyógyásszal.
2011. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a mai korszerű fog.gátlók nem okoznak problémát, ha rende sorvos vizsgálja ki és írja fel neki, kiszűrve a lehetséges bajokat. Szerintem érdemes lenne megpróbálni, úgyis 1-2 hónap után kiderül hogy bírja e a szervezete. Más ilyen biztos módszer nincs, vagy óvszer vagy tabletta. Vannak krémek, gyűrűk, pesszárium stb de ezeknek nagyobb a hiba %uk.

Sztem tabi.

2011. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!