Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztaltabbak! A gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabbak! A gumi külseje meg belseje között nagy különbség van? és ezért nem mindegy hogy, hogy rakjuk fel, mert könnyebben kiszakadhat, ha a görgethető rész belül van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a görgethető rész belül van, hogy görgeted le? :D
2011. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 napietus ***** válasza:
100%
hát fordítva elég problémás lehet felhelyezni. mondjuk ez egy jelentős különbség...
2011. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet rosszul felhúzni, tudnád ha legalább egyszer próbáltad volna. nem bűn kísérletezni.
2011. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy lehet, azt le görgetni, hogy benyúlsz a gumiba és úgy húzod fel. Csak a barátom szerint mindegy hogy most kifelé vagy befelé van a legörgethető rész, de a múltkor befelé volt és a legvégén meg totál kiszakadt, ezért kérdezem.
2011. okt. 4. 11:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

LOL.

A barátod síkhülye. :D Hány évesek vagytok? :D

Amúgy annyi a különbség, hogy a síkosító a külsején van.

2011. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Ha csak a külsején van síkosító, akkor az egy nagyon elcseszett gumi. ;)


Ha pedig a barátod úgy veszi fel, hogy belül van a görgetős része, és ezen úgy akar segíteni, hogy belenyúl, kinyújtja, és belülről görgeti, akkor ne csodálkozzatok, hogy szétszakadt. Szerintem megsértette a körmével.


Ha véletlenül úgy veszem fel, hogy belül van a görgetős rész, akkor ált. keresek egy másik gumit, az előzőt meg eldobom. (Az előváladék miatt nem szabad megfordítani.)

Volt olyan is, hogy nagyon akartuk, de csak egy gumi volt és fordítva tettem fel. Egy élmény volt legörgetni... :D (De nem úgy csináltam, hogy belenyúltam! Kívülről nyomogattam lefelé.)


Még valami: Ha kipróbáltok egy új óvszermárkát, először bontsatok ki egyet még szex előtt. Nézzétek meg, síkos-e mindkét fele. Ha nem az, akkor kuka az egész doboz.

Ezután a kád vagy mosdó fölött töltsétek meg vízzel! A vastag Durex vagy Masculan óvszerek képesek akár 5-6 liter vizet is megtartani. Másfél liter a vékonyaknak sem kottyan meg.

Ha az általatok választott gumi egy litert sem bír megtartani, inkább kukázzátok a dobozt és vegyetek valami jobb márkát/vastagabb típust.


Én úgy tapasztaltam, hogy az óvszer vastagsága nem von le sokat a szexuális élményből. Ellenben ha kidurran, egy hónapig reménykedhetsz, hogy hatott az antibébi.


Egyébként a Masculan-t ajánlom. A Durex-et könnyebb felhúzni, de rohadt drága. A Masculan jó minőségű, kezelhető, a tízes kiszerelés viszonylag olcsó. A LifeStyle-ról sem hallottam sok rosszat, de a noname óvszereket jobb kerülni. A síkosításuk nem a legjobb, ami pedig a gumi szakadását okozhatja egy hevesebb menet esetén.

2011. okt. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Már csak azért is butaság lenne a külsejére rakni a síkosítót, mert a női hüvely egészséges esetben síkosítja magát, a férfiak pénisze viszont nem.

De tényleg kerüljétek az olyan óvszert, aminek csak az egyik oldala síkosított!

2011. okt. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
mind2 sikos!!!ez a legfontossabb!!!
2011. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mi akkor Durex ultra thin-et használtunk, csak aggaszt hogy éppen mi miatt szakadhatott ki, de a felső része az nagyon, de csak az utolsó poziciónál, mikor lement és kivette akkor vettük észre, de azelött meg amikor váltogattunk, semmi baja nem volt elvileg. Csak most kicsit félek a továbbiakban nehogy elő ne forduljon ilyen mégegyszer, mert nem gyerek játék a 72 órás...
2011. okt. 4. 11:44
 10/11 anonim ***** válasza:

A Durex ultra thin-ről nincs semmilyen tapasztalatom, de elvileg jó márkáról van szó.

Azt hittem, valami noname vacak szakadt szét. Biztos közrejátszott az is, hogy a pasid szétfeszítette, hogy le tudja görgetni, de ha a vége szakadt szét, akkor nem az volt a közvetlen okozó. (Az pedig, hogy teljesen szétszakadt, nem jelent semmit. Fujj fel egyet vízzel, és próbálj meg bele egy lyukat szúrni. Ugyan olyan lesz, mint amikor kipukkasztasz egy lufit.)


Ha ilyen durván nyomjátok, válasszatok valami vastagabb változatot! Legalább két hónapig, nehogy még egy antibébi tabletta kelljen a közeljövőben.

2011. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!