Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok aki fogamzásgátlóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok aki fogamzásgátlóval védekeznek, tapasztaltok ilyeneket?

Figyelt kérdés
A 7 napos szünetbe én rendesen menstruálok, nekem ugyanolyan vérzésem van mintha menstruálnék nálatok ez hogy van?
2011. okt. 6. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt erősen megvolt és a hasam is ugyanolyan eszméletlenül görcsölt. Csak annyi volt a különbség, hogy ugye rövidebb ideig tartott. Most nem szedek, de tervezem újra feliratni. 20L
2011. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem ugyanúgy megvan..csak rövidebb ideig.

Akkro ez most menstruáció?

Mert a kívánóóságom is megvan meg a sírógörcseim néha

2011. okt. 6. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem ezek mondjuk alapból megvannak. :D De amúgy ahogy beszedtem az új szemet mindig rögtön elmúlt. És csak a 4. napon jött meg. 1. voltam.
2011. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem menstruálsz, csak megvonásos vérzésed van...
2011. okt. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem most van a hétnapos szünet, eddig nem szedtem még gyógyszert. A harmadik napon jött meg, és olyan görccsel, hogy majdnem sírva fakadtam a suliban.... Pedig, nekem aztán marha ritka volt, hogy fájt a hasam.... Előtte mindig volt egy pici mellfeszülés, de semmi más. Ja, meg sokkal hisztisebb voltam az előtte való napokban. Pedig ez sem volt olyan jellemző rám.

Mennyiségileg nekem nagyjából ugyanannyi, talán a színe egy picit élénkebb piros.

De ne aggódj, ez megvonásos vérzés, normálisan megjött amikor meg kellett :)

2011. okt. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az első pár levélnél nekem is ugyanolyan volt. viszonylag erős vérzés, ugyanolyan görccsel.

viszont a 4-5. levél után a görcs gyógyszer nélkül elviselhetővé vált, és a mennyiség is csökkent valamelyest. lehet idővel nálad is így lesz:)

2011. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1,5 éve szedem és nem változik
2011. okt. 20. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!