Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha a menstruáci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha a menstruációm után két nappal együtt voltam a barátommal? Nagyon kis idejig. Ez pár percet takar. Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat és a nem osztó jellegűeket.

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Beléd élvezett?
2011. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz. Kicsi az esélye, de nem 0. Nem attól függ, hogy hány percig volt benned. Az pedig, hogy a menstruációd után 2 nappal voltatok együtt, azt jelenti, hogy a ciklusod kb 7-10. napján. Ovuláció (peteérés), bár egyéntől függő, de kb a 14. napon van 1-2 napig. Az előtt 2 és utána 2 nappal veszélyes a szex, mivel ha éppen nincs is akkor érett pete, de 1-2 nap múlva lesz, a hímivarsejt még megtermékenyítheti, mivel pár napig életképes.
2011. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

IGEN!!!

Ha beléd spriccelt - akár egy-két cseppet - az nem pár percig marad benned! Szépen elkezd kúszni felfelé a méhedbe, aztán onnan tovább!


Ha nem volt 50 ilyen kérdés az elmúlt hónapban... olvasni szoktál-e?


Amúgy: idejig? Magyar vagy-é? Azt látom, hogy vesszőhiányod van... gondolom, ezért engedted neki, hogy pár percig belédnyomja, csak úgy natúran.


Az ilyen emberek szaporodnak... a normálisak meg nem mernek gyereket vállalni.

2011. okt. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem élvezett belém. Állítása szerint előváladék sem valószinű hogy volt.



Ez a ciklusom 7. Napján volt.

26-27 napos ciklusaim vannak általában.


Köszöm.

2011. okt. 9. 15:29
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocsmár. IDEIG! Ne haragudj, hogy tévesztettem. Nem tudtam, hogy itt a helyesírást helyezzük előtérbe.

Amúgy ha már itt tartunk... Te paraszt vagy-é? Mert ez sem kifejezetten magyaros.

2011. okt. 9. 15:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Én most már kidühöngtem magam... de te mit fogsz csinálni azzal a pár csepp életadó nedűvel a méhedben?


Írd majd meg, hogy mi lett az eredmény... okulásnak annak, aki képes előbb olvasni, és csak utána nyitni (szét a lábait).

2011. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 valasz88 válasza:
100%
Az, hogy a barátod 2 perc alatt elment, gáz, de ha benned ment el, akkor nem fontos, meddig tartott, lehetsz terhes.
2011. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Az előváladékot nem mindig lehet érezni, viszont sokszor jön. Gyakorlatilag mindig, ha történik valami izgalmas, csak nem folyik ki azonnal az elején. Először még meg kell töltenie a húgycsövet. Aztán, ha lelohad a szerszám, a fele kifolyik közben belőle.
2011. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kis idejig. !!!!! Hát magyarul se tudsz. Értelmetlen kérdésre vársz értelmes választ??
2013. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!