Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy értessem meg a pasimmal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a pasimmal, hogy nem bírom a fogamzásgátlót szedni és gumit kell húznia? Semmi pénzért nem akar gumit húzni. Én meg 10hónapja szenvedek a fogamzásgátlóval és nem szokja meg a szervezetem. Hiába próbáltam már több fajtát.

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 14:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki: vagy gumi vagy nincs nuni.
2011. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
A pasid meg a gumit nem bírja.
2011. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem próbáljatok meg más módszereket is. Nem csak a gumi és a tabletta létezik.
2011. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Inkább nem szexel de akkor sem húz gumit.

és bírja, csak nem hajlandó felhúzni, mert az kényelmetlen neki és gumi nélkül jobb a szex.

A nőgyógyászom meg nem túl sok lehetőséget adott. Gumi, fogamzásgátló, meg spirál de ezt a doki megint nem ajánlja.:S

2011. okt. 11. 15:06
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
És mi a helyzet a női kondommal, pesszáriummal, spermicid spray-vel?
2011. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi.

Utána érdeklődöm a dokinál. De mostani dokim ezt a 3lehetőséget adta meg. Bár lehet, hogy dokit kellene váltanom...

2011. okt. 11. 15:22
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Tuti, sőt, szerintem ilyen célra célszerű magánorvoshoz menni. Nem olcsó, de az ember egészsége és a gyönyör együtt sokat megér, szerintem.
2011. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél fel spirált basszus!!! 35F
2011. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

1 a pasit lapátra kell tenni, ha ennyire nem tisztel és becsüli meg az egészséged, akkor nem szeret

2 a nőgyógyászod egy idióta - válts!

3 spermicid + pesszárium

4 nem tudom, mi a pontos problémád a gyógyszerrel, de ha nem egészségügyi oka van annak, hogy nem szedheted, akkor nem ártana másfajta készítményt kipróbálni

2011. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedves 35/F. Tettetnék spirált ha nem akarnék szülni gyereket ebben az életben és lenne 20-30ezer Forintom, hogy feltegyék. Mert anyámnak eléggé elrontották a spirált és nem szülhetett többet gyereket.

Kedves utolsó. 3gyógyszert próbáltam ki.

Mindegyiknél jött a hányinger, egyiknél hányás is, görcsölés és a menstruációm 14-16napos lett. Mert félidőtől véreztem mindig. És nem pecsételő vérzés volt, rendes vérzés. Melléje még a hasgörcsölést külön élveztem.

De elmegyek magánrendelésre egy másik dokihoz hátha ír fel egy normális gyógyszert vagy ad valami hasznos tanácsot.

de őszintén megmondom félek a gyógyszertől, hogy megint nem lesz jó.

2011. okt. 11. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!