Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 -2 hónapra érdemes szedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 -2 hónapra érdemes szedni tablettát, ha úgy érezném magam biztonságban, gumi mellé? Szervezetnek nem káros ugye?

Figyelt kérdés
yasminelle-t szedtem már, de most csak pár hónapig tartana a dolog mert aztán külföldre költözöm...megnyugodnék, ha tuti védelem lenne, de nem tudom érdemes-e..
2011. okt. 11. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónapra tök nem érdemes gyógyszert szedned. Mire megszokná a szervezeted, már abba is hagyod. A kövi mensidet meg várhatod, mert jól bezavarja a gyogyi. Én nem szednék 2 hónapra. Vagy nem szednék, vagy akkor folyamatosan.
2011. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem kezdeném el. Az első hónapban sokaknál kb. végig pecsételő vérzés jelentkezik, ami roppant kellemetlen. Ráadásul legalább két hetet úgy is várni kell, hogy biztosan hasson.

Ez kb. csak annyira jó, hogy jól összezavarja a hormonháztartásod.

Ha annyira parázol, akkor használj a gumi mellé spermicidet és/vagy gumival se élvezzen el benned.

2011. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan rövid időre nem éri meg szedned.Az előttem szólónak igaza van.Ha biztosra akarsz menni használj ehhez hasonlót, vagy ezt.

[link]

2011. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszer se tuti, csak jobb a guminál, ezt elárulom. Gyógyszer mellett is lehet teherbe esni, csak pár %-kal kevesebb az esélye mintha gumival csinálod.

De két hónapra semmiképp se éri meg a gyógyszer (sőt szerintem soha, mert csak egy nagy adag méreg, ami tönkreteszi a hormonháztartásod, és rosszabbnál rosszabb mellékhatásai lehetnek, amiket nem tudhatsz mielőtt beszeded.). Szerintem is ha parázol, vegyél valami spermicid gélt, vagy hüvelykúpot, stb a gumi mellé.

2011. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!