Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló módszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló módszert javasolnátok?

Figyelt kérdés
A párommal megszakításos közösüléssel "védekezünk" hónapok óta! Tabit, nem akar szedni és én is ellenzem, mert nem akarom, hogy esetleg csökkenjen a libidója! (most szeretkezünk napi 2-4 szer! ) Gumival nem érzek semmit, nem tudok elmenni! Javaslatokat várnék!
2011. okt. 12. 10:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
Érdemes utána nézni a gyűrűnek illetve a spirálnak. De a legjobb az lenne a legjobb ha a párod el menne nőgyógyászhoz és egy teljeskörű vizsgálat után a doki megtudja mondani neki hogy melyik fogamzásgátló módszer a legmegfelelőbb számára
2011. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gyakorolj a gumival. Ha nem érzel benne semmit, akkor próbálj ki vékonyabbat. Nem hiszem el, hogy semmit nem érzel. Ez ilyen tipikus szöveg, aminek nem sok alapj van. Max tompább az érzés, na de hogy semmit...


De mondjuk használhatnátok a megszakítás mellett spermicidet. vagy spermicidet és pesszáriumot.

2011. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ismeros szitu.. a megszakitást kombinaljatok pharmatexszel meg naptármódszerrel, nekunk honapok ota bejon :)
2011. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Beszélünk dokival majd, bár vagy tablettát, vagy gumit fog ajánlani....kúpokat, meg spermicidet nem fogok használni, ha ki kell vennem, hülyén hangzik, de majdnem olyan ez, mintha tabletta mellett spermicidet és gumit is használnánk, de még úgy is megszakítanánk..:D
2011. okt. 12. 11:23
 5/12 A kérdező kommentje:

Gumival nem tudok elmenni, sajnos ez a bajom....de most ráállok inkább aztán havonta egyszer megyek el...

4 hónapja együtt vagyunk, azóta nem védekezünk és napi 3-4 szer szeretkezünk! Félek, hogy teherbe esik, elvetetni meg nem fogom, mert engem is elakartak.....

2011. okt. 12. 11:24
 6/12 anonim ***** válasza:

Az tökmindegy, hogy te mit akarsz és mit nem. Ha a lány el akarja vetetni, akkor el is fogja. Aztán majd jön a sírásrívás, hogy te nem akarod megölni a gyereked, de a szemét csajod meg igen.


Egyébként ha neked semmi se jó, akkor mégis mi a lószart vársz?

Felsoroltuk a lehetőségeket, de neked nem tetszik semmi.

A gumi nem kényelmes, a spermicidre meg csak nyavajogsz. Bár nem igazán értem mégis mi a bajod vele. Még síkosít is. Köze sincs a gumihoz.

Kivenned meg így is ki kell...

2011. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
na jóóó, ez nekem már sok.. nem vagy hajlandó védekezni, de a szegény lány még tartsa is meg a gyereket.. mi a fene bajod van a spermiciddel????? nem is érzed.....
2011. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként meg írtam a pesszáriumot és a spermicidet együtt-. Akkor nem kell kivenni. De arra is mindjárt kitalálsz vmi barom kifogást.
2011. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"C" vitamin a combok közé szorítva.
2011. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi qkkolo!:D
2011. okt. 12. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!