Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem érti meg a párom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a párom, hogy jobb, ha szedem a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Sosem volt rendszeres a havim, nagyon görcsöltem, szinte ájulás kerülgetett állandóan. Egy ideig szedtem, de a libidócsökkenésem miatt abbahagytam. És most egy év kihagyás után újra szedném, de a párom "nem engedi". Azt mondja, hogy csak azért görcsölök annyira, mert ez jár az agyamban, ha megjön... Meg hogy biztos van más megoldás is, hogy ne görcsöljek és hogy pontos legyen a havim. Mivel tudnám meggyőzni, hogy de így jobb nekem? Emiatt nem fog elhagyni, mert szedem, csak idegesít, bosszant, hogy ennyire nem értik meg a pasik, hogy ez nem csak szimpla vérzés, hanem legtöbbször "fájdalommal" jár.
2011. okt. 13. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Megértelek téged is,a pasidat is.Én ugyanebben a cipőben járok a barátnőmmel,azzal a különbséggel,hogy én nem tiltom meg neki,hogy szedje a gyógyszert.Kis ideig abba hagyta a libidó megszűnése miatt.Persze pontosan tudom,mi lesz akkor,ha újra elkezdi szedni.Váltani nem akar.Ez van.
2011. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Válaszolva a kérdésedet,azért,mert ne tudd meg milyen érzés,ha epekedsz a Szerelmedért,miközben ő pont leszarja,hogy te kívánod őt.:/
2011. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
de reméljük, nem ugyanazt a szert fogod szedni, amitől a libidócsökkenésed volt ;)
2011. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 napietus ***** válasza:
100%

a kellemetlen mellékhatásról számolj be az orvosodnak, másikat fog javasolni.


pasidat meg nem kell győzködni. mi az, hogy nem engedi? nem a törvényes gyámod gondolom...és ha tleg ennyire szenvedsz, nagyon szerethet, ha nézi pedig nem lenne muszáj kínlódnod :S


ilyen pasival egyszer végigszenvedtetnék egy menstruációt. az első görcsöknél ügyvédért, papért kiabálna valószínűleg :S idióta...

2011. okt. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát elég fura, hogy nem akarja, hogy jobban légy! És hogy ennyire nem érti meg, hogy a dysmenorrhea egy BETEGSÉG, ami sok nő életét megkeseríti, és a hatékony megoldás rá igenis a tabletta!

Nekem is masszív libidócsökkenésem van egy gyógyszertől, de a párom inkább még így is biztat, hogy kibírja, szedjem, hogy jobban legyek. (Én ráadásul nem is kaphatok másikat)

2011. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
3-4 év múlva babát szeretnénk, és mindig erre hivatkozik. fél, hogy majd akkor nem fog összejönni a baba a gyógyszer miatt. mert hogy sok olyan esetet hallani, hogy a tabletta miatt nem esik sok nő teherbe.
2011. okt. 13. 22:59
 7/19 A kérdező kommentje:
ráadásul nagyon pattanásos fajta vagyok, anyámnak a mai napig van, pedig már 54 éves... nah lényeg, hogy mikor régen szedtem nagyon szépen letisztult az arcom, hátam.
2011. okt. 13. 23:00
 8/19 napietus ***** válasza:
100%
jó megoldás lenne, ha ő is menne veled, mikor az orvossal konzultálsz. ott szakembernek tehetné fel a kérdéseit, vele beszélhetné meg az esetleges aggályait.
2011. okt. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

A tabletta nem gyógyít meg. Nem teszi rendszeressé a menstruációd, hanem amíg szeded, egy mű ciklust csinál, ahol megvonásos vérzés van, nem igazi menstruáció. Ha rendbetenné a havidat, akkor szedés után lenne rendszeres menstruációd, de ugyebár nincs. A görcsökre meg inkább írass Apranaxot, nagyon hatásos. Inkább havi 1-2 szem apranax mint a rengeteg foggátló.

Egyébként a görcsökre a rendszeres testmozgás is hatásos (nem mensrtruáció alatt, hanem két menstruáció között. Hihetetlenül hangzik, de nagyon hatásos, ha heti 2-3 alkalommal fél-1 órát intenzíven mozogsz legalább, akkor sokkal kevésbé fogsz görcsölni menszinél.

És szerintem a párod nem nem ért meg, hanem a legjobbat szeretné neked, és a jövőbeni gyermekeiteknek, és ez tuti nem a tabletta.

Akinek gondjai vannak a ciklusával, annak nem is lenne szabad szednie, mert nemhogy helyreteszi a tabi, de még ront rajta, csak amíg szeded elodázza a problémát.

2011. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

"Nem teszi rendszeressé a menstruációd,"


Te most szembemész az orvostudománnyal?:D

2011. okt. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!