Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek, elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, elég biztonságos az óvszer, még akkor is ha sokan írjátok, hogy kiszakad?

Figyelt kérdés
Az előbb olvasgattam különböző kérdéseket a témában és nem tudom,hogy mit gondoljak.Sokan írjátok,hogy az óvszer könnyen kiszakadhat és eléggé félek ettől.(még nem feküdtem le a barátommal meg úgy egyébként sem senkivel)Ezekre az esetekre ugye ott van az esemény utáni,de azt nem lehet bármikor beszedni,mert akkora hormontartalma van.Gondolkoztam a gyógyszeren is,de szerintem először óvszerrel kellene csinálnunk és csak utána gyógyszerrel.Mit javasoltok?Kell emiatt aggódnom?Ha többször kiszakad,akkor mi a teendő?
2011. okt. 18. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég biztonságos,99,9%.. (de időben ott kell lennie, nem közben öltözködni)
2011. okt. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Üdv!


Ha többször kiszakad az óvszer, akkor a teendő: meg kell tanulni használni.

Szerintem a második legbiztonságosabb FOGAMZÁSGÁTLÓ módszer az óvszer. A védelem igen kis mértékben függ a márkától (normális, drogériákban kapható típusok között).


Ja hogy miért csak a második legbiztonságosabb fogamzásgátló módszer..? Mert a legbiztosabb a terhesség, mint fogamzásgátló. Hát ugye akkor már nem tud semmi megfoganni, mert már eleve terhes a lány :D


Szerintem alaptalan a félelem. Rajtam eddig egyszer durrant szét óvszer, de az pont a legrosszabbkor -vagyis abban a szituációban a legjobbkor, mert-, akkorát élveztem mint gép, és mind bele a csajba.


Szerencsére nem lett terhes. Azt is hozzá kell tenni, hogy ha a pasid tovább bírja mint fél óra, akkor cseréljen óvszert. Nekem kb. 1 óra után szakadt ki a Durex Elit(-e..?). Az óta semmi para nem volt, max hogy kicsi volt a gumi, meg rosszabb benne.


F22

2011. okt. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk a 3 év alatt még sosem volt vele gond. És utána mindig megnézzük, hogy nem-e lyukas. Ha mégis kiszakadna, akkor ott a 72 órás. 20L
2011. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

"Ha mégis kiszakadna, akkor ott a 72 órás" Ez így van. Nekem eddig 3 szor volt hasonló balesetem, amit leírtál. De van 72 órád elmenni a nőgyógyászhoz és szerezni a megfelelő tablettából. Ne aggódj jó választás a gumi. Az antibebi tabletta amúgy az egyik legnagyobb kitolás a nőkkel!

Szeded a hormon tabletta hegyeket, ki tudja mit okoz majd 30 év múlva.

2011. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
2 év alatt egyetlen egyszer szakadt ki a gumi a mi esetünkben. De az volt kb életem leghatalmasabb együttléte :) ( 1,5 óra akció ), szal azért elég jó a biróképessége a gumiknak is :)
2011. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nézd, az óvszer elég biztonságos, de semmi sem 100%. Én sosem bíztam az óvszerben teljesen (én is óvszerbaba voltam), allergiás is vagyok a rajta lévő síkosítóra, de szerencsére betegség miatt fogamzásgátlót kell szednem, így nekem az a jó megoldás. Hogy mit szeretnétek az első együttléthez használni, az csak a ti dolgotok, mind az óvszernek, mind a fogamzásgátlónak van előnye-hátránya, de mással ne próbálkozzatok, mert ez a kettő a két legbiztonságosabb módszer. Mérlegeljetek.
2011. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
99,99% os ..nem kell héja nász az avaron, nem sérül meg, előtte kell felvenni(nem előjáték után). Azt a kis %-ot sz.úgy lehet kivédeni, hogy a menst.előtti 2-3 napban vagytok együtt, az(és csak az!a menst.utáni napok nagyon nem!) az a 2-3 nap ciklus viszonylag védett része..
2011. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, ha rendesen van használva, akkor nem fog kiszakadni.

Időben kell feltenni, nem csak az élvezés előtt.. És használjatok síkosítót, ha nem nedvesednél eléggé, mert ha nem csúszik akkor könnyebben szakad. Mi majdnem 4 évig használtunk Masculant, 1x sem szakadt el!!!! Óvatosan kell bánni vele, nem foggal felhúzni meg ilyenek.. Mondjuk mi 30-40 percnél sose szeretkeztünk tovább, szóval lehet hogy ha 1 óra felé megy az akció, akkor már kevésbé tűrőképes.

Ha meg a srác még kezdő, akkor gyakorltasd vele a gumifelrakást..

Akció után meg ellenőrizni, hogy kiszakadt-e. (tutira észrevenni, ha elszakad. Mert akkor nem csak tűhegyni lyuk lesz rajta, hanem full szétszakad. De mi azért fújtunk bele levegőt, biztos ami biztos, amíg nagyon aggódtam.. )

Ha pedig elszakadt, akkor 72 órás. Hormonbomba, de még mindig jobb mint egy nem kívánt terhesség.

Annyiszor meg nem fog kiszakadni, hogy ne lehessen bevenni a 72 órásat.

Én már tablettát szedek, de ha kezdő a kapcsolatotok, akkor nem ajánlanám. A gumi amúgy is véd a nemi betegségektől.. Nyugi.

2011. okt. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
csak a balf@szoknál szakad ki, akik nem tudják a tájékoztatót elolvasni
2011. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

"Ja hogy miért csak a második legbiztonságosabb fogamzásgátló módszer..? Mert a legbiztosabb a terhesség, mint fogamzásgátló. Hát ugye akkor már nem tud semmi megfoganni, mert már eleve terhes a lány :D "

Akkor mondanék neked valami érdekességet. Az ikerterhességek kis százalékában az ikrek nem egy apától vannak illetve nem egyszerre fogannak. Vagyis egy terhes nő is teherbe tud esni. Vannak defektusok, mikor a szervezet nem "produkálja" a terhesség tüneteit pedig az, és még egyszer teherbe esik...

2011. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!