Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit kellene tennem? Csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Csak normális, komoly válaszokat légyszíves!

Figyelt kérdés
1 hete lefeküdtem a barátommal, ez volt az első, és nem is számítottam rá szóval nem szedtem fogamzásgátlót. A menstruációm már 4 hónapja késik, úgy hogy nem voltam eddig senkivel, de így most hogy tudnám eldönteni hogy most mi van? És ha terhes lettem mit tudok tenni ellene, úgy hogy ne tudja meg senki. Nemigazán szeretném elmondani senkinek.
2011. okt. 19. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt pl. sokat segíthet.
2011. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha kiskorú, úgyse titkolózhatsz. Vegyél tesztet, mielőtt nagyon parázni kezdesz...
2011. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan vegyél terhességi tesztet (gyógyszertár, drogária) és menj el nőgyógyászhoz az eredménytől függetlenül.


Ha terhes lettél annak 4 hónap környékén már jelei lennének így vagy úgy és most már elvetetni se tudnád.


Ha nem vagy terhes, akkor pedig ennyi kihagyás a menstruációdban problémás, a nőgyógyász ad gyógyszert ami rendbe rakja a ciklusaidat.

2011. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
h védekeztetek? bele is ment?
2011. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
lehet h peteérésed sincs ha 4 honapig nem jött meg..
2011. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
4 hónap? Elolvastam, 4 napot értettem. Hát annyiért már én is paráznék. Hogyhogy csak most jutott eszedbe, hogy aggódj???
2011. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz..
2011. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
17 vagyok. és nem védekeztünk de nem ment belém. És semmi kép sem tudnám valahogy titokban tartani??
2011. okt. 19. 19:49
 9/18 anonim ***** válasza:
szóval megszakitás volt?? termékeny napjaidban voltal? ha nem, akkor nem leszel terhes, én igy védekezem..
2011. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha 4 hónapja késik és terhes vagy, hogy a túróba fogod takargatni a hasadat? Láttál már terhes nőt? Elég feltűnő... Mit csinálnál a gyerekkel? Elvetetni csak 3 hónapig lehet.
2011. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!