Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire lehet komolyan venni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet komolyan venni a "ha a ciklus első napjától szedi a fog-gátlót, az első naptól védelmet nyújt" szöveget? (Úgy, hogy még sosem szedtem előtte fog. Gátlót. )

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a doki már felírta a gyógyszert, ki is váltottam, de a vér+rákszűrés eredménye nélkül nem mertem elkezdeni, a barátom már nagyon beleélte magát, és nem tudja megérteni, hogy biztosra akarok menni, hogy szedhetem a gyógyszert, mert ha neaddisten nem, fölösleges kínlódás lenne ez az egy hónap... Ő úgy gondolta, most elkezdem szedni, 1 hónapig még pluszba óvszer is lesz, aztán a második hónaptól gumi nélkül... Annyit hisztizett emiatt, hogy rávágtam, hogy vegye úgy, h szedem, ha 1 hónapig úgyis gumizni akar, akkor mindegy... Szóval várassam a 'szerencsétlent' még 2 hónapig? Legszívesebben ezt tenném...
2011. okt. 28. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A saját nyugalmad érdekében várathatod, de nyilván ha nem védene az első naptól, akkor nem azt írnák rá. Miért lenne érdeke a gyógyszergyárnak, hogy hamis információt írjon a betegtájékoztatóra? A saját hírnevükkel játszanának :)
2011. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek.. meg am is, ha hamis szöveget írtak volna rá, akkor már lett volna rá egy rakat panasz és már nem is forgalmaznák.. x)
2011. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hisztis pasi, megáll az ész -.-

Kíváncsi lennék, akkor mennyire hisztizne, ha egy óvatlan pillanatban csinálna neked egy gyereket...

Egyébként igen, ha az van ráírva, akkor az első naptól védelmet nyújt. Ilyeneket azért nem szoktak szórakozásból ráírni.

2011. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megvárod az eredményeket, ha minden jó, akkor a menzesz első napján elkezded szedni. Az én dokim azt mondja, két hetet érdemes várni, akkor tuti kialakul a védettség. Ha ennyit nem bír ki, akkor inkább nem kommentálnám a viselkedését. Ne legyen már ennyire önző f@sz.
2011. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül önzőnek mondanám, nem is tudom... nem találkozott még rossz példával...

"nem akarom, hogy bajod legyen, de nem is lesz, mert szinte az összes lány ismerősöm tablettát szed és senkinek semmi baja"...

Csak engem nem érdekel, hány100 nőnek nincs baja, ha én leszek pont az az egy, akinél valami félresikerül... :S


Azért tettem fel a kérdést, mert gondolom, az is más, ha valaki egy másik fajta tabiról tér át erre, meg ez is, hogy valaki életében először kezdi el szedni... de majd rákérdezek még egyszer a dokinál.


Köszi a válaszokat!

2011. okt. 28. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert az ő környezetében nincs olyan, akinél bajt okozott, attól még nem jelenti azt, hogy nincs olyan.

Bnőm unokatesója 21 évesen majdnem meghalt tüdőembóliában a tabletta miatt, mert nem nézték meg, hogy hajlamos-e trombózisra.


Ennyit bírjon ki és kész.

2011. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azért egy fogigátló sem tud csodát művelni,higyj nekem,az én dokim,miután 2ÉVIG szedtem a fogigátlómat,abbahagytam egy hónapra,majd megint elkezdtem,akkor mondta,hogy várjam meg az egy hónapot,mert akkortól hat biztosan.

szóval ha akarsz játszadozni a babakérdéssel,szexelhettek az első nap után,de ha nem,akkor legalább két hetet várjál vele könyörgöm.

20L

2011. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!