Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes, ha kimaradt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pancsicsi kérdése:

Lehetek terhes, ha kimaradt egy hét fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Szedek fogamzásgátló gyógyszert, de az utolsó hét kimaradt, igy egy héttel hamarabb jött meg. Azóta elkezdtem a következő levél fogamzásgátlót, de ideges vagyok, hogy terhes lehetek, hogy kimaradt egy hét gyógyszer. Jahh és hozzá kell tennem már több mint 2éve szedem a gyógyszert!!
2011. okt. 31. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moszuke ***** válasza:
100%

mindössze 1 hét maradt ki.. nem vagy piskóta hallod!....:)

mások 1-1 szemet hagynak ki pár órás késéssel pótolják (lásd. 12óra stb)

DE te... öcsém.. te jól tolod!!:DD

2011. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1: most már akár el is olvashatnád a gyógyszer tájékoztatóját, nem?


2: ha ez ott nincs pontosan leírva, akkor mindenképen kérdezz orvost!

2011. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ha 2 éve szeded, akkor főleg tudnod kéne.
2011. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezt egy oldalon olvastam: akkor most ez hogy van?

A másik lehetőség, hogy az érintett abbahagyja az aktuális csomag szedését, és 7 napig (vagy attól kevesebb ideig) nem szedi a tablettákat. Ebbe az időszakba azokat a napokat is bele kell számítani, amelyeket nem történt tabletta-bevétel. Ezzel a módszerrel a tabletta újra szedése a hét ugyanazon napján induljon, mintha ne maradt volna ki tabletta.

Ha tabletta-kimaradás után a tablettamentes időszakban nem jelentkezik menstruáció, terhesség is előfordulhat.

2011. okt. 31. 13:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem hogy tudtál így kitolni magaddal. 2 éve szeded, betegtájékoztatón is rajta van, h az első és utolsó héten már 1 kimaradt tabletta mellett is ott a veszély.

Azóta ha jól látom vártál még egy hetet. Miért nem lehetett megkérdezni a dokit AKKOR mikor már tudtad h egy hét ki fog maradni? Tudom h nem leszidást akarsz de könyörgöm, miért ártasz magadnak? Első dolog legyen mihamarabb a doki.

2011. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül?
2023. jún. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván gyerek, mi más?
2023. jún. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!