Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek, ha kiszakad a gumi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kiszakad a gumi?

Figyelt kérdés
Kicsit stresszelek, mert tegnap a párommal való együttlétünk során kiszakadt a gumi és mind belém ment a dolog...
2011. nov. 30. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
esemény utáni tabletta sürgősen. Vagy gyereknevelés...
2011. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esemény utáni tabletta vagy imádkozás vagy foltozd meg a gumit, de leginkább a legelső.
2011. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

menj el a dokihoz, írass fel esemény utáni tablettát, és nem lesz semmi baj. velünk is volt már ilyen. és tényleg nem lett semmi baj. :)

szóval ne ess pánikba :)

2011. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

esemény utáni tabi! sürgőőősen! velem is történt mostanában ilyen! teljes pánik volt, de bevettem a tabit (kb 5-6ezer ft) és nem lett semmi baj! :) persze, ez nem azt jelenti, hogy ezzel kell mindig védekezni, de segítség azoknak, akik "bajba" kerülnek.


nekem az fb egyik oldala, a "ne ess pánikba" nevű sokat segített. barátnőméknek is elküldtem, hogy tudják megelőzhető a baj, és ne pánikoljanak.


egyébként az esemény után tabi 72 órás, minél előbb veszed be, annál nagyobb a valószínűsége, hogy hat és segít. :)

2011. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szilvás buktát, mert azt szeretem!
2011. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ezio89 ***** válasza:
állj ki a boxba
2011. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
ha nem voltál termékeny napjaidban, akkor semmit..
2011. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de menj el orvoshoz, majd ő megmondja..
2011. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A futó felület sérült? De szerintem vegyél defekt javító sprayt.
2011. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
már rég a nőgyógyásznál a helyed mond csak hány éves vagy? úgy kéne szexelni,hogy mindent tudsz a dologról köztük azt is ilyenkor mi a teendő
2011. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!