Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szeretnék váltani. Yadine-t szedek, de drága (7500 forint 3 havi adag). Olcsóbbat és megbízhatót, valamint alacsony hormontartalmút szeretnék. Mit javasoltok? Milyen tapasztalatotok van a hüvelygyűrűvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Nekem a Tri-regol nagyon jól bevált, alacsony a hormontartalma is, és 3 havi adag csak 2945 ft-ba kerül.

Hüvelygyűrűt még nem próbáltam :)

2009. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem is tudtam, hogy még gyártják. Melyik cég csinálja?
2009. máj. 19. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában ami olcsó azok a régebben piacon lévő "magas" hormontartalmú gyógyszerek.

Ami kicsit drágább 5000 fölött az új korszerű gyógyszerek pici hormontartalommal.

A Hüvelygyűrű a legdrágább és legkorszerűbb 9000 ft / 3 hó és a legalacsonyabb hormontartalmú. (barátnőm ezt szedi)

ÉN mercilont szedek

Amúgy orvos lehet jobban tudja...szerintem érdeklődj nála.

2009. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is mercilont szedek, az sem olcsóbb de legalább tudom, hogy megbízható! Inkább legyen drágább mint baba.:)
2009. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelygyűrű még a yadinnál is drágább, úgyhogy jobb, ha elfelejted.

Alacsony hormontartalmú: harmonet, lindynette 20, meliane, femoden, minulet...

Én lindynettet szedek, de megőrülök a mellékhatásoktól. Minden xar bajom van tőle. Úgy néz ki, nem bírja egyáltalán a hormonokat a szervezetem.

2009. máj. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

En nem nem szedhetek kombinalt tablattat, mert kijon rajtam minden mellekhatas! En Cerazette mini pill-t szedek, ez nem tartalmaz osztrogent. Bar ahol lakom itt ingyenesen,de otthon sajna ez is draga.

En ugy tudtam,h a Tri Regol magas hormontartalmu tabletta es eleg regi.

2009. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen,régi a tri-regol, de nekem semmilyen mellékhatása nincs, pedig már 3 éve szedem, és anya szerint alacsony a hormontartalma is. És "baleset" sem volt sosem tőle, tehát megbízható. És mivel ez a legolcsóbb, maradok ennél míg nem lesz más. :)

Amúgy nem tudom,melyik cég gyártja.

2009. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Belara 6150ft...
2009. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindnyájatoknak köszönöm!
2009. máj. 20. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!