Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer és tablettán kívül még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer és tablettán kívül még milyen fogamzásgátló módszerek vannak?

Figyelt kérdés
Pasim allergiás a gumira, hormontablettát meg még nemszeretnék szedni.... Van még valami módszer ezeken kívül is?? Mennyire hatásosak? ? Pls normális válaszokat...
2011. dec. 30. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
spirál
2011. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
aszpirint szorits a két combod közé...
2011. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csak azért mondja h allergiás h gumi nélkül csinálhassa?
2011. dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy hogy nem szeretnél szendi? Hidd el nincs semmi olyan hatása ami ne tenne jót, és kb. 20 éven át nyugodtan szedhető.
2011. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van latexmentes óvszer is.

Meg van pesszárium, de az is gumi.

Esetleg kúpok és hasonlók... de azok meg nem valami biztosak.

2011. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
vagy szárgyasbetét !
2011. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki azt írta hg 20 éven át szedhető a tabi az azért hozzá tehette volna, hg időnként fél év szünetet kell hagyni...

Nekem orvosi elrendelésre 5 év fogamzásgátló szedés után 6 hónap szünetet kell tartanom és hormonvizsgálatra is kell mennem a 2. gyógyszermentes vérzésemnél...

A gyógyszer abbahagyása után pattanásos vagyok (nagyon csúnya :(), zsíros a hajam és mensinél állandóan görcsölök és migrénem van... Ilyen gondjaim soha nem voltak gyógyszer előtt... 20 évesen kezdtem szedni...

Ezekről a dolgokról állatába elfelejtik tájékoztatni a dokik a pácienseket, pedig maszek orvosnál írattam a gyógyszert... Én nem hagynám magamat újra rábeszélni a bogyóra... Amúgy nálunk meg én vagyok allergiás a gumira és pharmatexet és megszakítást alkalmazunk... Eddig (2 hónap) nem volt baj, de tudni kell hg összeszokott pár vagyunk és a párom nagy önkontrollal rendelkezik, így tud vigyázni... A pharmatex meg gondoskodik az előváladékból előkerülő kósza "katonákról"... ;)

2012. jan. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!