Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon felek.! Tobbi lent.!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felek.! Tobbi lent.!?

Figyelt kérdés
szilveszter ejszakajan a baratom megujjazott es valoszinuleg ondos volt a keze aznap hajnalba kellett volna megjonnie de nem jott meg..ezert elmentem a nogyogyaszhoz korubelul 50 orara az esetre es felirt egy 72 oras tablettat azonnal bevettem de meg mindig nem jott meg...aki vett mar be..korubeluul hany napra a gyogyszer?? bevetele utan kellene hogy megjojjon????:OOOO
2012. jan. 4. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
3-4 nap
2012. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72 órás biztos használt. Amúgy meg attól is késhet, hogy izgulsz, ha fiatal vagy, még ki is maradhat. (Húgomnak is maradt ki egyszer, szegény teljesen ki volt, hogy most hogy a viharba lenne már terhes, mert barátjával akkor még csak ujjaztak, és mindig kezet mosott a srác... Aztán izgul izgult, 1 hónapot végig, és mikor megjött kb felvisított... :D:D akkora örömmel még senki nem fogadta a havimikulást.
2012. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rohadtul felek..xd enis gondoltam ra hogz attol marad ki mert izgulok..de meg mindig nem jott meg.. -.-
2012. jan. 6. 18:01
 4/4 anonim válasza:
am mitől félsz? lesz egy gyereked, annál nincs nagyobb öröm ;)
2012. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!