Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhességi tesztet csinaltam....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességi tesztet csinaltam. Szerintem negatív, de mégis a másik csík is halványan ott van, mondjuk nem ér teljesen végig, olyan mintha csak fél lenne. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót és tablettát is hasznalunk. Mondjuk multkor kimaradt egy tabletta a 7 napos szunet elott az utolso elotti,de utso nap bevettem kettot. De elotte 2 hettel voltunk utoljara egyutt pasimmal. A menzeszem viszont kimaradt, azt hittem az elfelejtett tabi miatt. Meg kozben voltam beteg is ,volt antibiotikum. Dehat a sex kornyeken nem volt semmi baj. Nem ertem.
2009. máj. 24. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet. Másik fajtát. :) Remélem nem lesz semmi baj. ;)
2009. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
csinálj másik tesztet!!! én is mindig legalább 2-őt csinálok, ha úgy érzem hogy baj van, mivel semmi sem véd 100%-osan
2009. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csak akkor szedj ilyen tablettat ha felelosseggel tudod vllalni! Ezek a dolgok nem ugy mukodnek a biologiaban hogy hat szex kornyeken nem volt baj, ezek a tabik beinditanak bizonyos folyamatokat es ha az megszakad(antibiotikum, kimarad stb) akkor elegge fel tudja kavarni a szervezetedet, ez nem ugymegy hogy most szex aztan 3nap mulva kifelejtek egyet es akkor ugysem lesz gond....ezt (ezewrt van az a kis cetli a dobozban), ezek a keszitmenyek akkor vednek majdnem 100%osan ha mindent eoirasszeruen csinalsz(nem szedsz melleje antibiotikumot ha meg muszaj akkor no szex gumi nelkul egy jo 7-8 napig miutan abbahagytad a az antibiotikumot, es persze nem felejtesz ki egyet sem)

A kerdesre valaszolva csinlaj meg egy tesztet ha ez nem egyertelmu, ja es hibas pozitiv teszt nincs! ha pozitiv akkor biztos hogy terhes vagy!

2009. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valahol igazad van. Még soha nem felejtettem el egy tablettát sem. Ez az elso eset. Utana masnap rogton bevettem kettot, es mivel tudtam,hogy nem fogok szexelni amig nem jon meg a menzesz rendesen, elkezdtem a 7 napos szunetet. Ovszert pedig mindig hasznaltunk, hogy biztos ne legyen semmi gond. Most ma van 3 hete , hogy utoljara egyutt voltunk. Nem is voltunk egyutt azota, hogy ilyen hulye voltam. Nem tudom, azert nem erzem magam hu de felelotlennek, hisz eddig rendesen szedtem, es ovszert is hasznalunk.Letezik, hogy igy visszamenoleg is teherbe essen az ember. A feledekenysegem elott soha nem hibaztam.
2009. máj. 24. 11:05
 5/12 anonim ***** válasza:

ha gyóygszert is szedsz és még gumit is:))

tutira nem vagy terhes.deha bírja a gumit mért szedsz gyóygszert fiatalon? ha nagyon izgulsz hogy talán mégis az vagy akkor vegyél még egy tesztet és csináld meg vannak abban is nagyon kevés de olyan ami nem működik rendesen úgymond hibás de ez csak akkor derűl ki ha használod.de amúgy normál estben ha azt írtad volna hogy nem védekeztetek és csináltál tesztet és halvány a második csík azt mondanám valószinű nagy esélyel hogy terhes vagy.rá van írva hogy a halvány csík is terhességere utalhat.deez a te esetedben nem tartom még kicsit sem lehetségesnek.

2009. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
23 vagyok. Azert mindketto, mert meg nem akarunk babat. Ha megis besikerul, akkor pedig teljesen kizart az abortusz.
2009. máj. 24. 11:49
 7/12 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

figyelj én csak jót akarok neked azért mondom az óvszert ha nem gagyit veszel nagyon biztonságosak véd a nemi betegségtől is .nefél ennyire veszély a gyógyszer ,melett is van sokkal nagyobb minta gumi melett.ha működik hagyd a fenébe azt a hormon tablettát hiddel csak tönkre teszi a szervezeted.

2009. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha ott van a második csík, akármilyen halványan is, az a hcg hormon jelenlétét jelzi a szervezetedben, amit viszont a baba termel. A csík azért halvány, mert még kicsi a baba, kevés a hormon. Tesztelj később is, ha tényleg terhes vagy, akkor erősödni fog a második csík.
2009. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megvolt a 2.teszt,egyertelmuen negativ. Most mar tudom, hogy milyennek kell lennie. Multkor nagy izgalmamban teljesen belenyomtam a vizeletbe, ez okozhatta a halvany csikot? Most elolvastam teljesen figyelmesen, es szakszeruen jartam el.Na holnap reggel meg tesztelek.
2009. máj. 24. 19:34
 10/12 anonim ***** válasza:
jól van nyugodj meg biztosan nem vagy terhes .valóban ha teljesen eláztatod vagy késöbb nézed meg a tesztet akkor teljesen átitatódik és rózsaszinné válhat az egész. én minig ott űltem és néztem vajon jön e második csík és már a 2. másodpercben kint is volt:) emlékszem az elsőre mikor pozitív lett:)) döbbenet és öröm
2009. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!