Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig hatásos a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig hatásos a fogamzásgátló, ha abbahagytam?

Figyelt kérdés
1 hete múlt el a menstruációm,és elötte fogyott el a fogamzásgátlóm,ahogy persze annak lennie kell! És már nem akrom szedni! Szerencsétlenségemre a Bolondok napján(tegnap este)együtt voltunk és a végén vettük észre,hogy kilyukadt az óvszer! Megilyedtem és azonnal a fürdőbe rohandtam és meleg zuhannyal kimostam magamat!
2008. ápr. 2. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:

par napja hasonlot kerdeztem, nezd meg miket valaszoltak.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2008. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mondjuk a zuhany ilyenkor azért nem praktikus, mert egy részét az anyagnak beljebb löki...

egyébként meg ahogy írták máshol 1-3 hónap alatt ürül ki.

2008. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szia! Nézd meg a babazo.hu oldalt ott nődoki válaszol, kérdetni is tudsz. Én ezt olvastam:

A hormonok kiürülnek a szedés befejezését követően szinte azonnal, ennek jele a megjelenő vérzés. Ezután a következő, induló ciklusban az esetek döntő részében megindul az eddig a fogamzásgátló által elnyomott peteérés is és mód van a teherbe esésre. Ez teljesen normális jelenség, ez normális terhesség.

Van folytatása is a cikknek a Terhesség a tabletta szedése után címszó alatt. És ezt egy NŐGYÓGYÁSZ írta.

2008. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi segítséget! Ezek után úgyérzem,hogy sürgösen irattatok egy 72órás sürgösségi tablettát :( Mégegyszer nagyon köszönöm!!!
2008. ápr. 2. 18:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha abbahagytad a következő hónapban már teherbe eshetsz sajnos. Ráadásul elég közel vagy a legveszélyesebb időszakhoz... Drukkolok neked.
2008. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már nem szede, akkor már nem is hat és a köv. ciklusban simán teherbe lehet esni!! Ha kimosod magad, az semmit sem ér!! De miért hagytad abba, ha nem szeretnétek babát?
2008. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a párom 4 hónapra elutazik dolgozni és ezért hagytam abba az utolsó szemnél és gondoltuk ez igy jó lesz,addig kibirjuk egyszer óvszerral és pont igy fogtam ki hogy kijukadt :(
2008. ápr. 3. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem olyan, hogy most szedem 2 hónapig, utána nem szedem 3 hónapig, utána szedem stb... Ne nagyon játszadozz vele! Irány a doki, és sajnos egy abortusz, ha nem akarjátok!
2008. ápr. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az orvosom szerint bármikor abba lehet hagyni,és egy újjabb leborraz a mentriáció első napjától ujra szedhető a kis hormon tartalma miatt! Erről előre érdeklődtem mikor abbahagytam! Már 1 éve szedtem és most 4 hónapig nem szedem! Tegnap megint voltam orvosnál és felirt egy 72órás sürgősségi tablettát,mert még benne voltam a 72 órában és a biztonság kedvéjért bevetem! Ezek után kicsi az esélyem!


Köszönöm a segítő válaszokat!!!

2008. ápr. 4. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!