Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Pharmatex hüvelykúp biztonsá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Pharmatex hüvelykúp biztonságos? Első szeretkezésnél már lehet alkalmazni, vagy még akkor inkább nem? Ezt csak patikában lehet kapni? Vénynélküli?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 3. 06:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Gyszertárban és vény nélkül lehet venni,én évekig használtam és biztonságos.

Első alkalomra nem ajánlanám,a szűzhártya miatt,legalább ezen ne kelljen görcsölnöd,de később nyugodtan.

Arra figyelj,hogy hidegben kell tartani,mert melegben olvad,és nehezebb felrakni is,szval elő kell rá készülni,de ha megszokod mikor van idő rá felhelyezni akkor nincs gond.És még annyit, ha elkezd olvadni odabent,ez nem egyből van,akkor kezd folydogálni kicsit,így lehet kicsit zavaró az orális szex,de sokakat nem zavar.De az elején felhelyezés után még nem folyik ki,szavl nem azért írom hogy elvegyem a kedved,hanem hogy tudd,én nagyon szerettem,mert nekem kényelmes megoldás volt.Másnapra azért egy tisztasági betétet tegyél be,mert folyhat még maradék.

Sok sikert!

2008. ápr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!