Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kezdjek bele, vagy hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek bele, vagy hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, anyummal tök jól el szoktak beszélégetni. Még nem feküdtünk le egymással, de már lehet lassan el jön az ideje, és még nem voltam nőgyógyásznál sem, tehát gyógyszert sem ettem még, és adddig nem szeretnék lefeküdni vele amíg nem eszek gyógyszert mert nagyon paráznék, hogy esetleg teherbe estem. És nem tudom hogy mondjam el anyumnak hogy szeretnék gyógyszert enni, mert máskor mikor szóbakerült a pasi téma, eléggé ellenezte igaz nem most volt, de félek ha ezt benyögöm izélni fog, amugy pár napja vagyok 17.
2012. jan. 31. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Használjatok óvszert. A gyógyszert szedni szoktuk nem enni a magyar nyelv szerint.
2012. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jajj, ez a gyógyszert "egyek". Szerintem a fogamzásgátlóra gondoltál. Egyébként meg ezen nem sokat tudsz cifrázni. Ez az a vagy elmondod vagy nem kategória.
2012. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
imádom, hogy mindenki beleköt a másik válaszába, amúgy meg ha akarsz rendes választ adni akkor a kérdésem így is megérted , ha meg unatkozol, akkor akár mit írok úgy is belekötsz....egyébként meg az óvszer alap lenne, a fogamzásgátlót csak azért, hogy ne parázzak, hogy esetleg terhes leszek
2012. jan. 31. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem írtam le normálisan? Ott van. Ezt nem tudod cifrázni. Ezt vagy elmondod vagy nem beszélsz róla. Harmadik lehetőség nincs.
2012. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
-.- ezt nem neked írtam
2012. jan. 31. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor pardon. Annyira mindent magamra veszek.
2012. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!