Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ajánlanátok egy weboldalt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok egy weboldalt, vagy egy hirdetőt, ahonnan lehet rendelni nagy választékban durex óvszert?

Figyelt kérdés
Vateráról rendeltem már, de rég nincs az a típus (performa) amit rendeltem, és nem nagyon találok máshol. Ha valaki tudna ajánlani megbízható forrást, pl egy ismerőst esetleg aki árul, vagy ha már rendeltek valakitől, vagy egy viszonylag olcsóbb webshopot, akkor megköszönném. :)
2012. febr. 1. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Te komolyan ennyire fosol bemenni üzletbe egy doboz óvszerért? :D
2012. febr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Linduscicus válasza:

Nekem Durexből az Elite jött be, kellemesen síkos és elég vékony is.

Én Morzsitól szoktam óccón beszerezni, őt merem ajánlani :D A lapján nincs kint, de meg kell kérdezni, hátha van neki... www.ovszerbolt.atw.hu

2012. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Te komolyan azt hiszed hogy ezért akarok rendelni? :D Lehet hogy te nem használsz sűrűn, vagy még sose volt alkalmad rá, de nekem elég gyakran kell. Ha az átlagot vesszük, rendelve egy konkrét Durex óvszerből 100db 9000Ft postával együt, tehát 90 forint/db. Ha ugyan azt a félét boltban veszed, pl tescoba 720Ft a 3db (240Ft/db), DM-ben 850Ft 3db (283Ft/db). Ha 100Db-al számolunk, rendelve 9.000Ft, boltban az olcsóbb helyen is 24.000Ft.

Így már annyira nem is mindegy :) Nyilván akinek kevés lehetősége van használni, annak nem annyira számottevő, de az a 15ezer Ft szerintem nem mindegy. :)

A második hozzászólónak pedig köszönöm a választ.:)

2012. febr. 10. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ujra van vaterán Performa ha érdekel :D
2012. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 peti0000038 válasza:

CSAK DUREX:

[link]


[link]


[link]

2014. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!