Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehet gond?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet gond? Yasminelle-t szedek kb 1.5 éve.

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy a mostani csomag felénél járok, vasárnap reggel voltam együtt a barátommal, és valamien oknál fogva elfelejtettem bevenni vasárnap este is. (azthittem bevettem) és hétfő este is. Mert nemvolt nálam. úgyvoltam vele h. majd kedd reggel beveszem. Hát kedd reggel az ott várt a vasárnapi is. Most nagyon félek. Még orvoshoz is menni. Szerintetek lehet gond? :S
2012. febr. 7. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet gond. Két napot is kihagytál, ez mindenképpen gond. Szerintem vegyél gyorsan egy tesztet, menj orvoshoz, aztán majd kiderül.
2012. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet gond. Vegyél majd tesztet, de leghamarabb 2 hét múlva csináld meg, akkor már nagy valószínűséggel valós eredményt kapsz.
2012. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ne tesztelgess semmit, vegyél be egy "esemény utáni" tablettát 1-3 napon belül és nincs gondod.. nálunk 20-25 Euró. És nem kell félned se tesztelgetni.. ennyi!


Patikában kérd úgy

2012. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Azt a tényt figyelmen kívül hagytad, hogy fogamzásgátló tablettát szed a kérdező? Mellette vegyen be esemény utánit? Mellesleg azt csak nőgyógyász írhatja fel, a patikában nem adják ki csak úgy. Legalább is itt Magyarországon nem.
2012. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Be lehet venni esemény utánit, tabletta mellett is de csak orvos adhatja ki, és nagy a hormontartalma ezért nem jó, ha tablettát szedő nők is beveszik.
2012. febr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ja vagy úgy... Most kerestem ki.. Magyarországon még orvoshoz is kell menni ilyen tablettaért :D b*szarás..


Én mint fiú bemegyek itt Szlovákiában a patikába és adjad g*ci, kezembe adja, itt van 25 Euró és csá...

Én néha a Magyarokat nem értem...

2012. febr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hál'istennek, hogy orvoshoz kell menni, ha eseményutánit akarsz bevenni. Ez egy hatalmas hormonbomba, nem szabad csak úgy bekapkodni, mint a cukorkát. Remélem, kedves utolsó, te sem úgy eteted vele a partnereidet, mint ha Tic-Tac lenne.
2012. febr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát sziasztok!

Köszönöm a válaszokat...:) este beparáztattam magam és elmentem az ügyeletre.. ahol beküldtek a kórházba (30km-re)

ahol nagy nehezen írtak egy 72órás gyógyszert...

Remélem hatott..:S de ez majd 2hét múlva kiderül!

2012. febr. 8. 08:58
 9/9 anonim válasza:
Szólás, vagyis az evés szabadsága, akkor szórom mint a tic-tacot :D Gyertek át és vásároljatok be belőle..
2012. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!