Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett ezt lehet? 1. levéllel befejeztem ma a második tabimentes napom van de még nem vérzek. Kicsit félek is mert a levél vége felé sexeltem ovszer nélkül, de elvileg 1. szemtől hat.

Figyelt kérdés
én mensi 1. napjától szedtem.most még mindig nem jött meg.ha vörösbort iszok attól megjön?mert általába megjött amig nem szedtem tabit.tabinál lehet ezt?vagy nem?
2009. jún. 2. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!!:)Nekem a szünet 4-5 napján szokott megjönni!

Az 1.levélnél azt hiszem a 3.napon jött!!

2009. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz gond:) Ha rendesen szedted, ahogy az orsvos mondta, akkor már simán hatott. Én 2 hét után szexeltem gumi nélkül, és nem lett semmi gáz. Nekem is általában az 5. napon szokott megjönni.
2009. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat kicsit megnyugtattatok :) de azért jó lenne ha korábban megjönne mert 11én megyek nyaralni :D és nem tudom 2. levél alatt meddig tart a mensi?!tapasztalatok?
2009. jún. 2. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem általában szünet 3-4. napján jön meg és 6 napig tart. De az utolsó 3 napban már csak pecsételő vérzésem van.
2009. jún. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!