Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Több mint 1 hete ( 9 napja)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 1 hete ( 9 napja) szedem a Lindynette20 fogamzásgátlót és még mindig menstruálok! Ilyenkor megváltozhat úgy is a menstruáció hogy hosszabb lesz mint volt, amikor nem szedtem még a gyógyszert?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában az elején, amikor a szervezeted szokik hozzá a gyógyszerhez,ilyen is előfordul. Én amig egy msikat szedtem, kb 2 napig menstruéltam, de a lyndinette-től nekem is tovább tart. Viszont ha az első levél után is marad vérzés, az annak a jele is lehet, h gyenge neked a gyógyszer.
2008. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így szokik hozzá a szervezeted. Ha a következő levél szedésénél sem marad abba a vérzés, akkor menj vissza a dokihoz, és írass fel másik tabit. Addig pedig szedj 1000mg-os c-vitamint, mert amúgy nagyon le fog gyengülni a szervezeted.
2008. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna a kérdést. Meg is lepődtem, amikor megláttam. Ugyanezt szerettem volna én is kérdezni, én is kb. ennyi ideje szedem, és még mindig vérezgetek. Régebben (még a gyerekek előtt) szedtem már más fogamzásgátlót, soha nem volt hasonló problémám.

Amúgy mennyi idő után nyújt biztonságos védelmet? Nem igazán szeretnék kockáztatni, mert mindkét fiammal nagyon könnyen estem teherbe.

2008. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez amugy rajta van a papírján...:) de elvileg akkor ha beszedted a 21 tabit, utána 7 nap szünet, aztán az első tablettát beveszed és onnantól teljesen védve vagy..
2008. ápr. 10. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!