Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nincs még mindig hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs még mindig hüvelyi orgazmusom?

Figyelt kérdés

18 vagyok, párkapcsoban élek, csuklói orgazmusom már volt, de az is csak azután miután én magamnak megcsináltam a zuhanyban :D

De a hüvelyi kb 1.5 éve nem akar sikerülni. Előbb azt is próbáljam magamnak?


2012. márc. 6. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld, de van akinek soha nem sikerül összehozni! vagy csak másik pasival, vagy azzal se...
2012. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 8éve nem akar sikerülni...A párod izgassa a csiklód szex közben!
2012. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodtam, gondolkodtam... áhh, csak nem kötök bele egy u<>i cserébe, ha már ott figyelnek egymás mellett.


Egyébként tudomásom szerint a hüvelyi orgazmushoz nagyon el kell engedned magad és elméletileg a csiklóival ellentétben ezt tanulni kell, míg ráérzel.

2012. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A női orgazmus egy mese.
2012. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vicces, vagy sem, én 11 éve élek a párommal és nem is Ő volt az első pasi az életemben!

Nagyon sokáig csak csiklói orgazmusom volt, aztán a párommal szép lassan rájöttünk arra, hogy úgy a legjobb, ha nem szex előtt elégít ki, hanem menet közben én izgatom magamat és közben élvezek el! Aztán egy alkalommal nem volt időnk a szexre, de mivel én nagyon szerettem volna, így "gyorsan" kielégített orálisan és nem volt elég! Olyan befejezetlen volt az egész orgazmus, szinte fájt a méhem környéke, remegett mindenem a kielégületlenségtől, azaz elmaradta a hüvelyi orgazmus, ami szeretkezésnél szinte egyszerre történik!

Na ekkor jöttem rá, hogy bizony nekem nemcsak csiklói, hanem hüvelyi orgazmusom is van! De egyik sem elég jó önmagában! Most már csak együtt a kettő hozza meg a teljes kielégülést!

2012. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
várj még minimum 5-8 évet és stabil párkapcsolatot. Ehhez is meg kell érni, be kell érni...
2012. márc. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!