Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretkezés után mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés után mennyi idő múlva tudja kimutatni a terhességi teszt hogy valaki terhes-e?

Figyelt kérdés
Rögtön az aktus után, vagy el kell telnie bizonyos időnek? (Gondolok itt órára, napra).
2012. márc. 18. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
2 hét kell, hogy megbízható eredményt kapj.
2012. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
6-12 nap a beágyazódás(ha peteérésed volt amikor együtt voltatok) az elmaradt menstruáció utáni napon valakinél már pár nappal előbb is kimutatja.
2012. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Rögtön az aktus után"


Ennyire nem lehetsz tudatlan! Biosz 1-es!


Késés után pár nappal mutat biztosat.

2012. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy mutatná ki rögtön???

Azért a teherbeeséshez idő kell.

Ott kezdődik, hogy már az több óra, míg a spermiumok feljutnak a petevezetőbe. Ott még megtermékenyítés, aztán a zigóta vándorolgat a méh felé még kb. 6-7 napot.

Utána kezd el beágyazódni, innentől beszélünk csak terhességről.

Aztán még kell idő annak is, hogy a HCG (amit a teszt kimutat) elegendő mennyiségben legyen jelen a vizeletben, amihez szintén kell pár nap.

Kb. 14 nappal az aktus után mutat eredményt, de még az sem biztos.

Mert a spermiumok azért pár napig (kb. 3, de extrém esetben lehet akár 5 is) elvannak a nőben, szépen megvárják a petesejtet.

Szóval ha ovu előtt 3 nappal szexel a pár, akkor még 3 nap az ovuig, 6-7 nap a beágyazódásig, plusz pár nap a HCG szint megfelelő emelkedéséhez.

Legbiztosabbat leghamarabb a menzesz elmaradásakor/után pár nappal mutat.


Remélem még a szexuális életed megkezdése előtt vagy...

2012. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszoka! Nem vagyok elööte! Valószínű nem kérdeztem volna ilyet, ha elötte állnék! Csak biztos akartam lenni a dolgokban, és köszönöm! Nem volt senki aki felvilágosított, volna erről, de nem vagyok hülye! :)
2012. márc. 22. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!