Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennnyi az esély a teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennnyi az esély a teherbe esésnek? Részlet lent

Figyelt kérdés
Nem védekeztünk a párommal magam sem értem elkapott minket a hév reggel! Nagyon megbántuk mindketten. Kérem Csak normális válaszokat kérek nem kell hangoztatni azt h idióták vagyunk ! hétvégén nem volt gyógyszertár a közelben így csak másnap tudtam a 72 órásat bevenni. Teherbe esek ?
2012. ápr. 3. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
4.25%-ra tippelek
2012. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beléd élvezett? Amúgy ügyeletes gyógyszertár mindig van!!! Aktus után hány órával vetted be a tablettát?
2012. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán megúsztátok :)
2012. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen belém :S

27-28 órára vettem be:/

2012. ápr. 3. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez még belefér szerintem. Nálunk egyszer már 55óra körül volt, de megúsztuk.

Csinálj egy tetsztet majd, hogy megnyugodj és tényleg legyen mindig kéznél gumi.

2012. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz baj. 30 óra még időben van.
2012. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!