Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal vasárnap együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal vasárnap együtt voltunk, neki még nem volt semmi, amikor elszakadt a gumi, gyorsan kivette. Nekem az utolsó szem fogamzásgátlót szombat este kellett bevennem, vasárnap este már nem. Szerintetek hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
Az eset után rögtön lezuhanyoztam. Ma reggel észrevettem, hogy bennem maradt egy darab a gumiból, gyorsan le zuhanyoztam ismét. Kicsit tartok, hogy lehet-e valami baj.
2012. jún. 5. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudom h a zuhanyozással mit akartál elérni, de ok :)
2012. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi. én már 2 hét tabiszedés után nem használtam gumit, mert az orvos azt mondta, hogy már nyugodtan el lehet hagyni. szóval nem lesz semmi baj, ne aggódj.
2012. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja, és nem leszel terhes, nyugi :D
2012. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. De, akkor az nem gond, hogy szombaton vettem be az utolsó szemet? Ami elvileg 24 óráig hat. A gumi darabot viszont ma találtam meg.
2012. jún. 5. 14:26
 5/9 anonim ***** válasza:
mi hat 24 óráig??? :D majd újrakezded az új levelet, miután megjött, nem? de amugy se leszel terhes... :) nyugi :)
2012. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
őőőőő. a fogamzásgátló nem így működik, hogy 24 óráig hat, és akkor... szóval nem ez a mechanizmusa. de ez szerintem a gyógyszer betegtájékoztatójában is benne van: a gyógyszer a 7 napos szünetben is VÉD.
2012. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mármint úgy értettem, hogy pl van aki elfelejti bevenni 1 nap és olyankor esetleg megnő a kockázata nem? de köszi, kicsit megnyugodtam, sose történt még ilyen, ha nem előtte való nap hagytam volna abba, akkor most nem félnék, ráadásul most ez egy új fajta volt, amit még csak 1 hónapja kezdtem el, a régivel könnyebb volt, mert ott 1 hét szünet volt a szedésben és utána jött meg, de ebben csak 4 nap szünet van és még nem jött meg, pedig már csak 2 nap van hátra, bár szokott késni, és a hasam is fáj, szóval a jelek megvannak, csak azért tartottam tőle
2012. jún. 5. 14:32
 8/9 anonim ***** válasza:
yaz, ugye? akkor te nem vagy magyarországi, ugye? :) hehe.. én is azt szedtem, nyugodj mááár meeeeeeeg :) minden okés :D én már az elején se használtam gumit, mindig bennem ment el a párom, és nem lettem terhes :)
2012. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Zoely, de szerintem nagyjából ugyan olyan lehet, 24 napig szedem, utána 4 sárga Placebo tabletta következik, ami alatt kell megjönnie.
2012. jún. 5. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!