Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet így? Tavaly decemberben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így? Tavaly decemberben abbahagytam a fogamzásgátló szedését, utána normálisan volt menzeszem.

Figyelt kérdés
Azonban április óta most már nincs menstruációm (nem lehetek terhes). Ha újból elkezdem a gyógyszert mielőtt megjönne akkor így be tudom állítani?
2012. jún. 7. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
szerintem be.
2012. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 wiWell ***** válasza:

Június van, ha nem lehetsz terhes, akkor alapíts vallást ha mégiscsak az vagy.


Amúgy meg menj orvoshoz, honnan tudjuk mi bajod van. Lehethogy komoly.

2012. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem,hogy mi a bajom.

Korábban már beszéltem vele, azt mondta ez normális, csak akkor még nem jött szóba a gyógyszer, most szabadságon van.

2012. jún. 7. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt elkezdted szedni a fogamzásgátlót rendszeres volt a menstruációd?

Az orvos szerint normális az,hogy két hónapja nem menstruáltál?

Ha nincs menstruáció addig nem szabad elkezdeni szedni a fogamzásgátlót.Egyrészt,mert nem fog hatni,másrészt,mert az nem oldja meg a természetes menstruációs ciklus gondját.

2012. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad!


Én is így jártam, még a hónapok is stimmelnek.

Decemberben abbahagytam, utána még megjött egyszer, majd kimaradt három hónapra.

Voltam orvosnál, azt mondta, várjunk még egy hónapot, utána gyógyszeres kezelésre számíthatok.

DE

nem fogamzásgátlóra gondolt!

Nem tudom a tabletta nevét, amivel beindítják az így elmaradt menszeszt, de direkt rákérdeztem, mert azért hagytam abba a fogamzásgátlót, mert nem szedhetem és azt a választ kaptam, hogy NEM fogamzásgátlót írnak ilyenkor.


Ne kezeld magad, nem vagy orvos!


27/N

2012. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!