Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha ma kellett volna megjönnie...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ma kellett volna megjönnie a megvonásos vérzésnek, és ma este csináltam terhességi tesztet, akkor az már valós eredményt mutat?

Figyelt kérdés

Ma kellett volna megjönnie a megvonásos vérzésemnek. 3 hónapja szedek yasminelle-t, eddig mindig 3. nap délután jött meg, ma viszont semmi. Csináltam egy tesztet is ma este, ami negatív lett.

Szerintetek megnyugodhatok, vagy a teszt hamis eredményt is mutathat? Tudom, hogy a 14. naptól mutat jót kb, de tablettát szedve ez nem tudom, hogyan van. :-/

18L



2012. jún. 23. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

reggeli első vizelet.... terhességi teszthez nem jár "betegtájékoztató"????

a fogamzásgátló se szent irás... lehet a 3. napon jött meg eddig de egy betegség vagy bármi akár az hogy később vetted be az utolsó tabit változtatja.. nekem tabletta mellett (vasárnap veszem be az utolsót) péntek délelőtt szokott megjöni de volt már olyan hogy csütörtök este, vagy éppen szombat délután jött meg...

2012. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az volt a betegtájékoztatón, hogy nem csak reggeli vizeletből
2012. jún. 23. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:
NYUGI!!! Még a lelki állapotod is totál felboríthat mindent, és nem, erre az eredményre nem igazán támaszkodhatsz.
2012. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!