Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap este bevettem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este bevettem egy eseményutáni tablettát, ma egész nap sírok. Ez a magas hormontartalom miatt lehet? és akkor akár vehetem úgy, hogy hat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 14:13
 1/7 anonim válasza:
Nem akkor fog hatni, hogyha sírsz. Inkább azért sírsz,mert megviselt, nem?
2012. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AvernusTriad ***** válasza:
Azért sírsz, mert be kellett venned (nyilván okkal tetted)
2012. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

már nekem is be kellett vennem ja kicsit a hormonok felbolygatják az embert de minden rendben lesz ha emiatt sírsz akkor nyugi ha meg csak minden csip csup hülyeségen akkor meg szerintem feküdj le aludni vagy nézz filmeket

foglald el magad és kész

2012. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, eléggé megviselt. ha kb 17-18 óra elteltével vettem be hat ugye? rettentően félek
2012. júl. 8. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:

És ez még csak a kezdet :)

Én másfél hete vettem be, és most is van, hogy a semmitől plafonon vagyok. Ráadásul ma jött meg, pedig 2 hét múlva lenne esedékes, de persze a tabi felborított mindent. Én ettől is kiakadtam és sírtam, de gyanítom hormonok miatt.

Nyugtasd magad, hogy ez még mindig jobb, mint egy abortusz. Én is ezt mondogatom. Kitartás!Egy hónap alatt vissza áll minden a régi kerékvágásba !

2012. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már néztem filmet, de azon is csak bőgök
2012. júl. 8. 14:26
 7/7 A kérdező kommentje:
ha hat a tabi akkor legalább már a terhesség miatt nem kell aggódnom, köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 8. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!