Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Zoely tablettát szedek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoely tablettát szedek nem régóta, vasárnap kezdtem el a 2. levelet, de a hétfői szem kimaradt és 14 óra csúszással vettem be. A tájékoztató szerint, ha az elmúlt 7 napban voltunk együtt akkor nagy a terhesség esélye. Mennyire aggódjak?

Figyelt kérdés
illetve, ha pótoltam most a szemet és ma este már rendesen beveszem a következőt kell-e valamilyen kiegészítő védekezés innentől?

2012. júl. 17. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
nektek ekörül forog az egész világ, ha nem lenne fogamzásgátó, már mind gyereket nevelnétek, nem csak a baszáson járna az eszetek, kedves kis véglények :-)
2012. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
segítséget kértem ,nem ész osztást,és hidd el nem az a fajta vagyok ,akinek e körül forog a világ.
2012. júl. 17. 10:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy azt leírja a tájékoztató, hogy terhes lehetsz, de azt nem, hogy kell-e védekezni és ha igen, akkor meddig...
2012. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!