Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Balera fogamzásgátló melet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balera fogamzásgátló melet barnázás?

Figyelt kérdés
Olvastam már hogy tettek fel ilyen kérdést de nagyon félek 14. napon tartotam a gyogyszer szedésével és délután egy két barna folt keletkezett a bugyimon azóta minden délután egyre több ma már délelöt is dde már kicsit véres! nagyon félek ez mitől van Minden szem gyógyszert bevettem ugyan abban az időben első levélnél tartok most kezdtem SEgÍTSETEK kérlek
2008. máj. 6. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad már a hasonló kérdéseket, akkor a válaszokat is el kellett volna: AZ ELSŐ LEVÉLNÉL előfordulhat ilyen, ugyan nekem nem volt, de sokaknál igen. Szépen szedd végig ezt a levelet és ha a másodiknál is lesz ilyen, menj vissza a dokihoz, mert előfordulhat, hogy másik tabira kellene váltanod. Egyszerűen csak most a szervezetednek rá kell állnia erre.
2008. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ de ha mással nem védekezünk lehet baba vagy azért hat? mert a tájékoztató azt írta hogy az első ét után már nem kell
2008. máj. 6. 13:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Elméletben már véd egy hét után, persze sokan megvárják az első hónapot, én is megvártam, de nem véletlenül írják rá az egy hetet, szerintem nyugodj meg, véd már.
2008. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm! mondjuk ez meddig fog tartani ez már menssnek számít vagy nem?
2008. máj. 6. 13:40
 5/11 anonim ***** válasza:
nem, ez nem menzesz, azt mondod, most vagy a 14. szemnél, hát végig szedes a 21-et, utána vársz 7 nap szünetet, akkor kell, hogy megjöjjön és utána szépen elkezded megint, ha marad a barnázás, akkor doki. Mst hiába kérdeznéd meg, ugiys azt mondaná, hogy az elején ez természetes, de ezzel később vigyázz, mert jelentheti a csökkent hatását is.
2008. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az elején teljesen normális, és nem azt jelenti, hogy nem hat a tabi rendesen! 3 hónapot kell várni, hogy kiderüljön, hogy megfelelő-e számodra egy gyógyszer, ha továbbra is tapasztalsz mellékhatásokat, akkor érdemes váltani!

Attól hogy pecsételsz az első hónapokban, attól még rendesen hat!!! Nem tudom egyesek honnan szedik, hogy akkor nem véd megfelelően!

2008. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csak hát mot már nem pecsételő sajnos hanem olyan mindha meglenne
2008. máj. 7. 12:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Még csak az első hónapban vagy, még szokja a szervezeted! Ha a 2. hónapban is barnázol, akkor menj vissza a dokihoz és írass fel másikat! Attól véd, hogy vérzésed van!
2008. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó 2 válaszolónak IGAZA VAN!!!! Várd ki a 3 hónapot türelmesen, ha nem múlik el, irány a doki! Nehogy abbahagyd emiatt, mert akkor csak még nagyon zavart csinálsz a szervezetednek!! És VÉD, NE AGGÓDJ!!
2008. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen a válaszokat és a megnyugtatásokat! csak az a baj hogy múltkor egy antibiotikumra jött ki a mellékhatása de annál úgy hogy már másnap lábrase tudtam állni szoval kicsit félek
2008. máj. 7. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!