Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem el szedni fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem el szedni fogamzásgátlót, Az orvos 2 hetet mondott, hatóidönek,10 nap után lefeküdtem a barátommal. Nemtudom rossz ötlet volt e, és lehet e "bajom" belölle. Ja és a mell érzékenységre van valami praktika?

Figyelt kérdés
a menzeszem elsö napjától szedem elég pontosan.meliane-t szedek,most elösször, mindennap hozzávetöleg ugyanabban az idöben, egyet sem hagytam még ki.
2009. júl. 16. 16:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem 2 hét, ne félj. Én is melianet szedtem. A fogamzásgátlók, ha a menstruáció első napján vesszük be akkor már az adott hónapban is védelmet nyújtanak, mivel leállítják a peteérést. Nekem anno megvolt a meliane betegtájékoztatója, egyszer kíváncsiságból elolvastam, és ezen is az állt. Egyébként orvosa válogatja, hogy mit mondanak a fogamzásgátlókról, melyik mennyi idő hat. Semmi baj sem lesz, nyugodj meg már bőven védett voltál :)
2009. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is 2hetet mondott a doki, de mi sem tudtuk kivárni:) Következő adag fogamzásgátló felírásakor megkérdeztem a dokit erről, és azt mondta 2hetet javasolnak általában, de meg lehet nyugodni igazából egy hét után már teljes védelmet nyújt(nekem se lett semmi bajom:)) Az meg, hogy az első szem bevétele után már véd, ez egy nagyon nagy butaság...de a Te esetedben nincs ok az aggodalomra:)
2009. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi az utolso hozzászolást:D mondhatni megnyugodtam:D és én is ezt szürtem le a tájékoztatórol, mert hát sztem ott se konkrétan irták le... na de tök jóóóóó:D :D:D
2009. júl. 24. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!