Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti milyen védekezési módszert/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen védekezési módszert/módszereket használtok? Volt vele gond, mennyire vált be?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
óvszer,és eddig nem volt vele gond.a legbiztonságosabb
2012. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
több évig használtam óvszert. egyszer kiszakadt, vettem be esemény utánit, nem lett semmi baj. fogamzásgátlót most kezdtem el megint, de egy évvel ezelőtt szedtem másfél évig, abban meg tudok bízni, mellékhatásait nagyon nem tapasztaltam, nőtt a mellem, baj nincs vele, ha rendesen szedem. más módszert nem próbáltam.
2012. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedtem 2 évig, de az orvosom leírt róla betegség miatt. Most gumival védekezünk. Mindkét módszer bevált.
2012. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Óvszernèl mindig fèltem h kilyukad meg h mi van ha ...mindig izgultam.most gyogyszert szedek es ez a legjobb 2eve hasznalom sose volt baj vele mimdig pontosan jon meg a menzim hiperszuper a tabi:D es sose izgulok mert semmi baj nincs vele.
2012. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Óvszer kiszakadt 1x, nem tudtam benne tovább bízni, féltem, hogy esetleg újra kiszakad.

Utána elkezdtem tablettát szedni, szedtem 2 fajtát is, de mind a kettőnél mellékhatások voltak, így jött képbe a Nuvaring hüvelygyűrű, aminek semmi mellékhatása, nem zavar szex közben, nem csúszik ki, tényleg tökéletesen meg vagyok elégedve vele. :)

2012. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

óvszert, már igen sokadik éve. Tökéletesen bevált, nem szakadt ki soha, nem volt nem kívánt terhességem és persze bajom sem lett tőle.

Szerencsére vagyok annyira szerencsés, hogy a párom is minden probléma nélkül felveszi, mert más módszert nem is tudnék használni.

Egyszer próbáltuk a pharmatexet (megszakítással együtt akartuk), de kegyetlenül csípett.

2012. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!