Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? 90 napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? 90 napos diéta befolyásolja a menstruációt gyógyszer mellett?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve szedek fogamzásgátlót. Volt rá példa hogy elfelejtettem bevenni, például most szept. 15.-én. 12 óra elteltével pótoltam majd az egy hét kiegészítő fogamzásgátlást használtam (óvszer) de viszont egész héten barnás folyásom volt, elő fordult hogy egészen sötét. Múlthét szombat óta gyógyszer szünetem van, vasárnap semmi, de ma reggel megint jelentkezett a barnás folyás. Pedig szinte mindig keddre esik a menstruáciom. A 90 napos szétválasztód diétát csinálom már 4.hete, lehet hogy az? Olvastam hogy az alkohol fogyasztása is tud áttöréses vérzést okozni.
2012. szept. 24. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
vegyél tesztet, az teljesen biztos
2012. szept. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármi befolyásolhatja még gyógyszer mellett is. De TE sztem egyszerűen csak úgy összezavartad a szervezeted ahogy csak lehet. Minek szed gyógyszert az aki nem képes időben bevenni.
2012. szept. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az ember egyik hibája a feledékenység. De azt elmondhatom h hála istennek, 1 év alatt ez a 2. hogy elfelejtettem.
2012. szept. 24. 08:53
 4/10 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes
2012. szept. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

HA 12 órán belül pótoltad, és egy szemet, akkor nema gyógyszeradagolással van gond.

Biztosra veszem, hogy terhes nem vagy.

Maga afogamzásgátló is tud áttöréses vérzést okozni, nem csak elején.

2012. szept. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5. Ovasd már el még1szer!!!!

"12 óra elteltével pótoltam"

Szövegértelmezés: Kicsúszott a 12 órából

2012. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nah már most én is volt hogy elfelejtettem bevenni 12 órán b a gyógyszert, és hagyxtam a csudába, egy hétig máshogy védekeztünk, és nem lettem terhes, igaz nem is késett még a menzeszem, és nem is volt közben barnafolyás...


a kérdé az hogy a diéta alatt hánytál e vagy ment a hasad mert az komolyan befolyásolja...


nah meg ha jol tudom a 90 napos nem a legegészségesebb dolog a világon

2012. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

KIT IZGAT?

egy??

gyógyzerszünetben is folyton gumival kellene véedekezni??

2012. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

11.42 Ne szexelj! Amit írtál az tiszta hülyeség. Nézz utána hogyan hat a tabi.

A kérdésre szerintem is elkavarodhatott a ciklusod, igen lehet a kimaradt (későn pótolt) tablettától. Remélem nem vagy terhes, de ezt csak a teszt tudja megmondani.

2012. szept. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

90 napos diéta tönkreteszi a szervezetet, így inkább itt kellene a bajod okát keresni.


Hagyd abba ezt a diétát, tényleg nagyon rossz. Főleg, hogy semmi értelme. Dietetikusok óva intenek ettől.

2012. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!