Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlótól nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlótól nincs libidóm. Mire váltsak? Ti mit szedtek?

Figyelt kérdés

Gestomix 20at szedem tavasz óta, és a libidóm kb. a béka segge alatt van. Melyik az fogamzásgátló tabletta, amelytől visszatérhet az "étvágyam"?


Most, kb. 3 hónapig egyáltalán nem fogok szedni semmit, és konzultálok az orvosommal is, most csak a tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy kinek melyik vált be! Köszönöm előre is.



2012. okt. 1. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fogsz szedni, akkor visszatér. Mi most fogjuk kipróbálni a Symiciát, talán több pozitív véleményt kapott, mint negatívat. Zoleytől a barátnőm konkrétan egy hónapon keresztül vérzett, (arról nem is beszélve, hogy a libidóját is tönkretette) abba is hagytuk.

Ha ez sem válik be, akkor visszatérünk az óvszerre.

2012. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, ezt mintha én írtam volna. :P Én is tavasz óta szedek Gestomix 20-at, és alig kívánom a szexet. Viszont nem akarok azzal kísérletezni, hogy hátha másik tabletta jobban beválna, mert sok embertől hallottam, hogy ha ilyen problémája volt, akkor a gyógyszerváltás sem segített, úgyhogy vissza fogok térni az óvszerre. Szerintem gondold végig a szünet alatt, hogy akarsz -e egyáltalán szedni másik tablettát, mert nem biztos hogy az segíteni fog, bár ez persze egyénfüggő. De ha az óvszert nem utálod nagyon, akkor lehet, hogy jobb megoldás azt használni tabletta helyett...

21/L

2012. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Yasminelle-t ne szedjél.. Nekem legalabbis az ugyan ezt csinalta a lndinett viszont jo
2012. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Pedig pont a Yasminellre gondoltam, mert az drágább és ebből azt következtetem, hogy jobb, de én is csak rosszat olvastam róla. A lyndinette20 szedtem kb. 3 éve. Igaz, bár volt tőle libidóm, de a hormonháztartásomat teljesen felborította. Volt olyan hogy 2 héttel hamarabb jött meg mint kellett volna és egy hónapig tartott folyamatosan a menzeszem. aztán abbahagytam a szedését és amíg nem ürült ki teljesen a szervezetemből (kb. 5hónap) addig, sose volt normális a menzeszem.
2012. okt. 1. 13:05
 5/17 anonim ***** válasza:
mindegyik fogamzásgátló máshogy hat mindenkire...azt fogsz szedni, amit az orvosod tanácsol.
2012. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Diavolino44 ***** válasza:
Az 5os irta jol azt fogsz szedni amit az orvos felir. Max javasolhatod, h mit gondolsz de kozel sem biztos,h meg is fogja fogadni. Amugy Lindinette vagy hogy hivjak amit az exem szedet s semmi ilyen gondja nem volt.
2012. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem a Lindinett nem vált be. Hasonló volt a szitu mint nálatok. Aztán váltottam Sensonette-re és azzal nem volt gáz. Sőt a cicim is nőt egy kicsit. :)
2012. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 bensdorp ***** válasza:
Nekem a Laurina tökéletesen bevált, semmi mellékhatást nem tapasztalok már másfél éve.
2012. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden nőgyógyász ezt kérdezte: és milyet szeretne ?:D szánalmas. Most Zoely-t szedek avgy mi a túrót, én is libidó miatt váltottam yadine-ról... Mintha kicsit jobb lenne :)
2012. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez nem a gyógyszeren, hanem a te szervezeteden múlik. Attól, hogy másnak bejön, neked még nem biztos, hogy beválik.

Pl. egyik bnőmnek a Yasminellétől csökkent 0-ra a libidója, a másiknak meg semmi baja vele.

2012. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!