Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése mellett késhet a megvonásos vérzés? Valakivel előfordult már?

Figyelt kérdés

Na jó,tudom,h idejekorán pánikolok, de senkitől sem tudok tanácsot kérni és nagyon kétségbe vagyok esve. Már lassan 1 éve szedek fogamzásgátlót. A fog.gátlót mindig a használati útmutatónak megfelelően szedtem. Ma kellett volna megjönnie,de így fog.gátló mellett megszoktam,h szinte órára pontosan megjön. Olyan 11-13 óra között a vérzés napján már mindig barnázok,most viszont még semmi. Fura tüneteket vettem észre az utóbbi pár napban magamon, azért is vagyok megijedve. 4 napja mensi előtti görcsöket érzek a hasamban, tegnap este pedig a hasamon aludtam és akkor vettem észre,h érzékenyek a melleim,amik azért furák,mert amióta tablettát szedek,ilyenek még nem jelentkeztek. Nagyon gyakori vizelési ingert is érzek,de nem olyan,mint amikor fel vagyok fázva,bár ki tudja.

Ilyenkor is késhet esetleg a stressztől?

20/L


2012. okt. 1. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem késett 1x amikor gyógyszer váltottam kb egy fél napot és azon kívül 1-2 alkalommal amikor késve vettem be 1-1 szemet. De nem sokat,szóval nekem is kb órára pontosan mindig hajnalban jön meg, akkor meg délelőtt, délután jött meg.


De a csúszott szem miatt én amúgy is vettem tesztet, így nem aggódtam ezen. Ha félsz, vegyél tesztet, szerintem ez a megvonásos vérzés akkor is megjön, ha terhes vagy...

2012. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az elmúlt hónapban pl.meg sem volt.Fél éve szedem a bogyót!:)
2012. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Késhet, de ha nem jön meg a 7 napos szünetben, akkor az új leél elkezdése előtt indokolt egy terhesség teszt.
2012. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8 hónapja szedem a tablettát, és késett volt mikor szombaton jött meg, volt mikor vasárnap este. (Sose hagytam ki egy szemet se, és a leghosszabb késésem a bevétellel kb 2 óra volt.) Szóval nem mindig pontos a megvonásos sem.
2012. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!