Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak én félek a fogamzásgátlótól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én félek a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

Attól félek, h nem jókor veszem be, ill. ha jókor, akkor pedig később (egy hónap múlva max.) sem alakul ki a védettség.:/ Miért vannak ilyen félelmeim?

Még szűz vagyok, nem voltam még nőgyógyásznál, félek is kicsit a vizsgálattól... 17L



2012. okt. 7. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem hajlandó a barátod felhúzni a gumit akkor szerintem hagyd el.Nem ér annyit az egész,hogy tönkremenjen az életed.A fogamzásgátlóktól meg egy csomó szar lehet a szervezetedben.Akár még meddő is lehetsz tőle.Az a "menő" manapság,hogy a pasik nyávognak,hogy "óvszerrel nem jó,meg milyen kellemetjen jajj".Aki igazi férfi az felhúzza és kibírja.Aki nem az,azt meg hagyni kell a csudába.
2012. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
neem, azt nem írtam, h a barátom mondta főként, h legyen óvszer + fog.gátló, mert ő sem szeretné, ha vmi baj lenne! Egyenlőre még csak beszélgetünk a dologról, de ugye azért én is jobban örülnék, ha nem kéne folyton figyelni, h kiszakadt-e... viszont akkor is félek... am még a barátom is szűz.
2012. okt. 7. 14:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a menzesz első napján kezded el,akkor azonnal véd!Ha pedig attól félsz,hogy elfelejted akkor állítsd be a te telefonodon az emlékeztetőt.A vizsgálat pedig nem olyan borzasztó dolog,de ha nem akarsz terhességet,akkor inkább a bogyó!:)
2012. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem csak te. :)

De ha óvszert is használtok mellé, akkor ne félj szerintem.

2012. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegyiknél véd azonnal, van, ami egy hétre rá kezd el védeni. El kell olvasni a leírást, és a nőgyógyász tanácsát meghallgatni. Nem kell tőle félni, amennyiben rendesen van szedve, és nincs hányás, hasmenés bevétel után, (nem is szedsz antibiotikumot) akkor elméletileg nem tudsz teherbe esni.
2012. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj rá ennyire. Az túlzás hogy ennyire félsz mindegyik módszertől. Amíg ezen nem lépsz túl és nem bízol valamelyikben addig ne szeretkezzetek mert utána is csak paráznál folyton. A két védekezés szerintem túlzás bár ha megengedheted anyagilag akkor nem (havi szinten 2-3000Ft lenne fejenként). Esetleg csak az egyiket alkalmazzátok akkor megszakítással együtt!!!
2012. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

14:33

na igen, ez a másik, h én itthon nem kapok zsebpénzt, így anyumtól kellene rá (a gyógyszerre) pénzt kérnem, Viszont nem 100% anya-lánya kapcsolatunk van, ő azt mondja, h fiatal vagyok meg ilyenek.. már talizott a barátommal, és akkor rá is kérdezett a szexre, amiből jól jött ki.

Anyum kéne megkérnem, h kísérjen el dokihoz, viszont nem tudom, hogyan fogja fogadni.. :/ Abban biztos vagyok, h annak örülne, h gondolunk a védekezésre, de a többit nem tudom.:S am a barátom 18 éves.

2012. okt. 7. 14:37
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor ezt neked kell eldöntened, hogy anyukáddal beszélsz-e erről (szerintem kellene)

Amúgy tabletta 3 hónapra kb 6-7.000Ft

Óvszer (attól függ milyen) 6 db olyan 1000-es körül.

Először válasszatok egy módszert aminél nem aggódsz a terhesség miatt.

2012. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja tabletta ára az 3 hónapra értendő.
2012. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha ennyire félsz tőle, akkor minek akarod szedni?

Nekem 7 éve tökéletesen beválik az óvszer, sose szakadt ki, terhes sem lettem. Normálisan kell használni.

Egyébként is...ha véletlen kiszakad, legalább látod, hogy baj van.

Tabinál akkor látod ha baj van, ha már kimarad a vérzésed. Akkor már sok mindent nem tudsz tenni, vagy megszülöd, vagy elveteted.

2012. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!