Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevettem a 72 órás tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevettem a 72 órás tablettát ésmár 1 napja nem érzek semmit ez normális?

Figyelt kérdés
valami espacelle vagy ilyesmi gyógyszerről van szó . rosszul se voltam 2 órán belül. akkor most nem hatott mert a 72 óra letelte előtt 3 órával vettem be akkor most kimentem az időből?

2012. okt. 8. 20:13
 1/6 TOMAtm ***** válasza:

a: terhességi teszt 800FT,reggel lepisiled leolvasod kész.

b verzió: feltöltesz egy képet amin szétterpesztett puncival fekszel és az önjelölt nőgyógyászok megmondják h mivan.

melyik tetszik jobban.

2012. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hajaj.. miazhogy.. a következö 3 hónapban simán össze vissza fog megjönni.. vagy nem.. lesz minden bajod majd.. nem véletlen nem szeretik adogatni a 72órásat..


hatott a tabi ez 99%. csakhát a mellékhatás egyik tünete az pont ez..

2012. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az olvastam h 72 óránál előbb is beágyazódhat a petesejt ez igaz? :O
2012. okt. 8. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, nekem sem volt tőle semmi bajom, pedig aggódtam, fontos versenyem volt a hétvégén, amikor bevettem előző nap, de se hányinger, se semmi probléma nem volt, azóta sem, már kétszer megjött, mindig normális időben, egyéb tünetek nélkül, mintha semmi sem történt volna, pedig én a baleset után kb három órával be is vettem. Mindenkire máshogy hat, ezen ne aggódj:) Azért 72 óra, mert 72 óra, a 69 még benne van, a 70 is, úgyhogy ne parázz, minden rendben van, lehet, hogy rád sincs semmi mellékhatással:)
2012. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igaz, de ekkor elm. kidobja az embriót
2012. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget ! :D
2012. okt. 9. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!