Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S Mi lehet a gond?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Mi lehet a gond? Miért nem jött meg?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek,most kezdetem,kedden volt a 21.dik nap akkor vettem az első levélből az utolsót.Szerdán már meg kellett volna kapjam,de még mindig semmi jele.Másnál is volt ilyen,ilyenkor mi a teendő?Most esetleg belém élvezhet a párom,nem lesz semmi gond attó hogy nem szedem?Mivel ezek a szünetes napok.
2012. okt. 11. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy: olyan, hogy 21.dik nincs

Kettő: csipkebokor vessző

Három: csak egy napot késik, hacsak nem szeded évek óta, akkor ez előferdülhet.

Négy: mint talán elolvastad a betegtájékoztatóban, a tabletta a szünetben is véd.

2012. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

21-napig kell rendszeresen szednem,nem évek óta szedem,ez volt az első levél.SZÉPEN IRTAM.

Viszont szerdán nem kaptam meg,az a gond és ma sem.

2012. okt. 11. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Oké, akkor most olvasd el újra az első válaszomat, mert nincs kedvem újra leírni.
2012. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem már,neharagudj,csak nagyon ideges vagyok..utolsó hétvége a párommal és majd csak decemberben újra...
2012. okt. 11. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit szedsz, de az enyém olyan, hogy az utolsó 21. tabitól számított 3-5 nap között szokott megjönni. Szerintem még ne aggódj.

Viszont, ha ez az első leveled, szerintem még azért várjál az óvszer nélkülivel... Általában azt mondják, az első tabival szedett ciklus után lesz a védelem "aktívabb" a gyógyszertől.

2012. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit kellett volna megkapnod??
2012. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!