Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló! Ebben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló! Ebben az esetben már ugye nem kell védekezni gumival?

Figyelt kérdés
A ciklus első napján elkezdte szedni, de a második szem kimaradt és utána folytatva lett. A betegtájékoztató szerint ha az első napon kezdi akkor azonnal védettséget nyújt, ha nem akkor 7 nap múlva. A harmadik nap óta pont eltelt 7 nap, ezek szerint akkor már véd, ugye? Yasminelle fogamzásgátló, nőgyógyász írta, 15 éves, ha ez számít.
2012. nov. 3. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemtudom így a napokat meg blabla, (fiú vagyok)


A lényeg, hogyha rendesen szedi minden nap, meg úgy ahogy le van írva a tájékoztatóba akkor nem lehet gond..


Nemtudom hogy mi meg hogy maradt ki szerintem inkább várjatok 1 hónapot, de nem valószínű hogy gond lessz

2012. nov. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kimaradt tablettát utólag bevette ugye?

Az első szem után éltetek nemi életet? Pl. pont a kimaradt tabletta napján?


Ha bevette és nem éltetek a kihagyott előtt nemi életet, akkor nincs gond.

A 7 nap egyéb védekezés elég.


Legközelebbre:

[link]


tanulmányozd a folyamatábrát! Nagyon világosan leírja, hogy mikor mi a teendő.

2012. nov. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem várjatok 1-2 hetet. Ki lehet bírni.

Én legalábbis nem kockáztattam meg inkább.

Mi 2 hét után megszakítással csináltuk és első levél után rendesen. (úgyhogy minden szemet bevettem pontosan).

23N

2012. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem 15 evesen inkabb C vatamint kene szedjen es nem fogamzasgatlot no meg szines ceruzaval kene jatszon nem ilyen ceruzaval:P
2012. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!