Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki segítsen 3 éve szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen 3 éve szedek gyógyszert és eddig minden mindig rendben volt. Ma reggel megjött, pedig hátra van egy hét. Ilyen még eddig nem történt. Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is néhány év után kezdődött ez. Konkrétan kétszer jött meg egy hónapban csak az egyik gyengébb volt :S

A doki azt mondta váltsak gyógyszert és felírt egy elvileg gyengébb hormontartalmút...de az még rosszabb volt :S

22/L

2012. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet antibiotikum hatása. Vagy sok stressz. Nálam ezek váltották ki amikor még szedtem.
2012. nov. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmilyen gyógyszert, antibiotikum kizárva.
2012. nov. 13. 12:25
 4/5 ***verus*** ***** válasza:
Akkor hívd fel a nőgyógyászodat és mond meg neki hogy mi történt és hogy mi legyen. Lehet neked is felír egy másik fogamzásgátlót.
2012. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
véleménye szerint nem jó gyógyszert szedek. Időközben egy elég erőszakos doki rám ijesztett hogy az amit szedek nem jó. És a nyáron felírt egy másikat. Augusztusban kezdtem ezt a gyógyszert.
2012. nov. 13. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!